Weź udział w I, darmowej audycji CNEB Radio z mistrzem strategii

sobota, 9 wrzesień 06, 02:36
Po sukcesie konferencji on-line z Lechem Dębskim, przed szkoleniem "Uwolnij Swój Zniewolony Umysł" http://www.zniewolonyumysl.pl/a/konferencja.html w czerwcu tego roku, cały czas męczyła mnie jedna myśl:

"Jak jeszcze wykorzystać ideę konferencji on-line?"

W końcu przyszedł pomysł.Odważny, bo nikt tego w Polsce w taki sposób nie robi.

W nadchodzący poniedziałek (11.09) o godzinie 18:00 rozpocznie się pierwsza (i mam nadzieję nie ostatnia) INTERAKTYWNA audycja "CNEB Radio".

Moim gościem będzie człowiek, któremu w doświadczeniu i wiedzy z zakresu strategicznego marketingu mało kto może w Polsce dorównać. Konsultował i szkolił największe firmy obecne na Polskim rynku. Przez dwa lata był dyrektorem ds. strategii w Sklepie Wirtualnej Polski S.A.. Lista jego klientów to jak lektura listy 500 największych firm w Polsce.

I ten człowiek, dr Dariusz Świerk, w najbliższy poniedziałek, za darmo, podczas audycji CNEB Radio, opowie Wam, jak wdrożyć strategiczny marketing i odpowie na Wasze pytania.

Ja też nie mogę w to uwierzyć, ale to się dzieje naprawdę.

Mam wielką nadzieję, że uda mi się prowadzić cykliczne audycje. Niemniej jednak w ten poniedziałek zapraszam Was na I audycję, która na pewno się odbędzie.

Po więcej informacji i instrukcję jak wziąć udział w audycji wejdź na http://www.cneb.pl/link/?link=149

Jeśli już teraz masz pytania dotyczące strategicznego marketingu, możesz je wysłać na adres radio@cneb.pl . Będziesz mógł też zadawać pytania w trakcie samej audycji.

Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 98 147 czytelników