Wtorek 18:00: Czy nie przegapiłeś mobilnej rewolucji?

poniedziałek, 9 lipiec 07, 11:13
W najbliższych latach mobilna sieć zrewolucjonizuje sposób, w jaki odbieramy informacje.Coraz większe zainteresowanie, doskonalsze przeglądarki, szerokopasmowa szybkość przesyłania danych oraz lokalizowane usługi są dostępne już dziś. Czy jesteśmy na to gotowi?

Brain Fling, Magazyn Internet, 03-2007

Przeglądanie za pomocą telefonów komórkowych lub innych urządzeń mobilnych stron internetowych nie jest ideą nową. Pomysł na mobilny Internet zaczął być wprowadzany w życie już w 1998 roku. Niestety idea nie szła w parze z możliwościami technologicznymi i przez ostatnie 8 lat mobilny Internet nie zdobył takiej popularności, jak jego starszy brat.

Mimo faktu, że w samej tylko Polsce mamy aż 20 milionów telefonów zdolnych łączyć się z Internetem i tylko 9 milionów internautów korzystających głównie z komputera lub rzadziej PDA, przeglądanie Internetu za pomocą telefonu nie jest jeszcze popularne w Polsce i na świecie.

Skoro przez 8 lat mobilny Internet nie został obdarzony istotnym zainteresowaniem przez użytkowników na całym świecie, dlaczego podczas najbliższej audycji Radio CNEB będziemy o tym mówić? Z kilku powodów... wymienimy je podczas audycji razem z moim gościem, Tomaszem Wieczorkiem z Viget.pl.

Te kilka faktów naszym zdaniem będzie miało istotny wpływ na wzrost popularności mobilnego Internetu, ponieważ niwelują one 2 największe problemy, z jakimi borykali się mobilni internauci... o nich też powiemy podczas audycji.

Jestem przekonany, że rok 2007 będzie początkiem dynamicznego wzrostu popularności mobilnego Internetu i początkiem jego drogi do zdobycia przewagi nad dostępem z poziomu typowego komputera PC lub laptop.

Zapraszam we wtorek o 18:00 na www.netcoaching.pl/kurs/RadioCNEB na audycję Radio CNEB poświęconą Mobilnej Rewolucji.

P.S. Na stronie weź też udział w 2 ankietach, które ustalą dzień i godzinę przyszłych audycji Radio CNEB.

P.P.S. Weź też udział w ankiecie nt. korzystania z Mobilnego Internetu - również na stronie Radio CNEB.

Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 98 151 czytelników