Jak wstawić na stronę film z YouTube, Google Video albo Wrzuta.pl?

środa, 23 kwiecień 08, 20:00

W dzisiejszym Internecie video stało się czymś obowiązkowym - ani tekst, ani nawet audio nie wystarcza, aby w pełni zadowolić Internautów oraz się wyróżnić...

W dzisiejszym Internecie video stało się czymś obowiązkowym - ani tekst, ani nawet audio nie wystarcza, aby w pełni zadowolić Internautów oraz się wyróżnić.

Połowa Internautów czyta w Internecie więcej niż w gazetach... ale druga połowa czyta zdawkowo i woli słuchać lub oglądać przekaz.

Jesteśmy pokoleniem telewizji!

Dlatego powinieneś na swojej stronie umieszczać również nagrania video pokazujące Twój produkt, Ciebie, Twoją firmę lub wiedzę, jaką chcesz ludziom przekazać.

Zdecydowanie najlepszymi serwisami do publikowania nagrań video są YouTube, Google Video i w Polsce Wrzuta.pl. Po co trzymać video u siebie na serwerze, jeśli te serwisy dadzą Ci dowolnie duży transfer za darmo i jeszcze pomogą Ci w promocji Twojego przekazu?

Gdy już umieścimy video na jednym z tych serwisów, warto umieścić je też na swojej stronie www. Poniższy tutorial pokazuje, jak to zrobić w impleSITE.pl:

(link)

Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 92 858 czytelników