Zamień 1000 zł na... MILION zł

wtorek, 21 listopad 17, 13:00

Jak w czasie krótszym niż 5 lat zarobić dodatkowy MILION na e-biznesie?

Jest kwiecień, rozmawiam przez telefon z Klientem i zaraz zadam mu pytanie, które zapoczątkuje nowy rozdział w moim biznesie.

Od lat pracuję bezpośrednio z doświadczonymi przedsiębiorcami. Pomagam im wdrożyć strategie, dzięki którym ja i moi Klienci zbudowali i prowadzą swój e-biznes.

Jeden z tych Klientów, stosując od blisko dekady moje strategie, zbudował e-biznes bardziej dochodowy od mojego. Dzięki temu tygodniami siedzi na wakacjach w ciepłych krajach... i nie ma czasu na wdrożenie zaleceń z konsultacji, które regularnie odbywamy ;-(.

Z jednej strony nie on pierwszy ma problem ze znalezieniem czasu na opracowanie drobiazgowych procedur. Z drugiej strony moje konsultacje kosztują 5k/dzień i poświęcanie ich na pisanie prostych instrukcji wydaje się mało efektywne... choć BARDZO potrzebne.

Zadaję więc pytanie i... odpowiedź jest natychmiastowa. Rozmowy z kolejnymi Klientami dają taki samą odpowiedź.

W efekcie w kwietniu zamieniam pracę 1-1 na pracę w niewielkich grupach, na bardzo specyficznych warsztatach. Te warsztaty rozwiązują problem tych Klientów, którzy już mają działający biznes i brakuje im czasu na wdrażanie i dostosowanie do ich potrzeb moich strategii. A równocześnie wiedzą, jak są one skuteczne i chcą je wdrażać.

Mija kilka miesięcy takiej systematycznej pracy z Klientami i widzę, jak bardzo ma to sens...

... ale ja nie o warsztatach chcę pisać. Warsztaty mają specjalne kryteria i nie są dostępne dla każdego - z tego względu mają taką wartość. Za to ich istotnym elementem są moje strategie...

To od tych strategii się wszystko zaczęło!

To są te same strategie, które znajdziesz (tylko do 1 grudnia) w Akademii CzasNaE-Biznes - czyli kompedium ponad 100h praktycznej wiedzy. Akademia służy nam jako baza know-how uzupełniająca warsztaty i specjalistyczne instrukcje.

Ponieważ większość energii poświęcam warsztatom oraz wdrożeniom imple Whitelabel (Ekademia we własnej domenie), 1 grudnia br. zamykam publiczną sprzedaż Akademii.

Akademia jest po prostu za tania biorąc pod uwagę, ile biznesów pomogła stworzyć lub rozbudować. Jeśli otworzę ponownie publicznie sprzedaż, to będzie albo znacznie drożej, ale usunę zaawansowane strategie z nowej edycji.

Dlatego jeśli chcesz zarobić dodatkowy MILION na e-biznesie w czasie krótszym niż 5 lat i wydać na potrzebną wiedzę tylko 997 zł, to zapisz się na Akademię CNEB przed 1 grudnia 2017 r.

Jeśli wolisz wydać więcej, to poczekaj na wznowienie sprzedaży - w bliżej nieokreślonej przyszłości.

pozdrawiam,
Piotr Majewski
od 2000 r. pomagam budować biznesy w Internecie

P.S. Masz czas do 23:59 30 listopada, aby zdobyć za 997 zł wiedzę, która pomoże Ci zarobić dodatkowy MILION w czasie krótszym niż 5 lat. 1 grudnia wyłączam formularz zamówień.

P.P.S. Mam nadzieję, że rozumiesz, że sukces to wynik: pracy, strategii, czasu i pieniędzy? Sama wiedza i strategie bez poświęcenia im pracy, czasu i pieniędzy nic nie dadzą.

Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 98 299 czytelników