Zapraszam na II Zlot CNEBowców aka OKEBI

sobota, 19 sierpień 06, 13:23
W ramach nowej tradycji zapoczątkowanej rok temu, w 5 lecie CzasNaE-Biznes, 17 września organizuję Zlot CNEBowców.

W zeszłm roku www.cneb.pl/a/1_zlot_cnebowcow.html był to 1 dzień, wypchany po brzegi wykładami i dyskusjami, w którym wzięło udział 60 osób.

W tym roku Zlot jest częścią I Ogólnopolskiej Konferencji E-Biznesu i Inwestowania (OKEBI), którą organizuję z wydawcą książek Roberta Kiyosaki - IPE.com.pl.

OKEBI:
  • będzie trwała 2 dni!
  • jest przewidziana na 300 osób!
  • oferuje 3 równolegle prowadzone moduły: dla początkujących, e-biznesmenów i inwestorów
  • zaprasza na oranizowane co godzinę szkolenia, podczas których stworzycie sobie stronę www, sklep lub blog - w ramach konferencji oferujemy darmowy hosting jednej witryny przez 6 miesięcy.
  • zachęca do udziału w co godzinę organizowanych grach CASHFLOW 101 i po praz pierwszy w Polsce do turnieju w CASHFLOW 202.
Poza wykładami, szkoleniami i dyskusjami panelowymi, nie zabraknie czasu na II Zlot CNEBowców, czyli luźne rozmowy w naszym gronie nt. e-biznesu.

To największa impreza, jaką przyszło mi organizować. Na szczęście pomaga mi wiele osób, mamy też coraz więcej znaczących patronów.

Jak rok temu, imprezę organizujemy po kosztach. Naszym celem jest spotkanie się z Wami, zaprezentowanie ciekawych wykładów, usług i produktów. Dlatego też cena za 2 dni udziału w Konferencji to tylko 127 zł netto do końca sierpnia, a nie 800 do 3000 zł, jak w przypadku typowych konferencji.

Zaprosiliśmy do przeprowadzenia wykładów najlepszych specjalistów od e-biznesu i inwestowania. W tej chwili kończymy już z nimi ustalanie tematyki i programu wykładów - dlatego jeszcze przez kilka dni harmonogram wykładów nie będzie zapełniony.

Zapraszamy też innych wykładowców, którzy chcą zaprezentować ciekawą, praktyczną wiedzę, a później, na minitargach porozmawiać z zainteresowanymi o swoich produktach i usługach.

Zapraszam na stronę www.OKEBI.pl - w tej chwili nie ma na niej jeszcze szczegółowych informacji o wykładach, ale można już rezerwować sobie miejsce na Konferencji.

Dzisiaj jest 19sty. Najpóźniej 25go informację o Konferencji otrzymają czytelnicy darmowego CzasNaE-Biznes (49 000 osób). Informacja już poszła do klientów IPE - kilkanaście tysięcy osób. W przyszłym tygodniu reklamy Konferencji pojawią się na stronach naszych patronów: Bankier.pl, Money.pl, NowoczesnaFirma.pl

To jest Wasz czas, aby zareagować i zarezerwować sobie jedno z 300 miejsc - www.OKEBI.pl

Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 98 149 czytelników