Zmiana sposobu publikowania CzasNaE-Biznes

wtorek, 25 lipiec 06, 18:59

Nie chciałem o tym pisać wcześniej, ale doszły do mnie pytania i wątpliwości niektórych czytelników, ponieważ nie wysyłam ostatnio żdnych nowych artykułów.

Potok zmian, jakie miały miejsce w moim życiu sprawiły, że poświęciłem kilka dni czasu na to, by przyjrzeć się obiektywnym okiem wszystkim moim biznesom i postarać się uporządkować moje cele i priorytety.

Pomijając już sentyment, wszystkie dane finansowe i potencjał CzasNaE-Biznes nie pozwalają na inną decyzję, jak ustawienie CNEBa bardzo wysoko na liście priorytetów biznesowych.Wprawdzie CNEB nie tylko utrzymuje mnie i moją rodzinę, to jest to też źródło wszystkich klientów, kontaktów i projektów biznesowych.

Ze względu na fakt, że 21go licpa miał urodzić się mój pierworodny (coś się chłopak spóźnia), mogłem odłożyć na bok inne projekty i zająć się trzema najistotniejszymi dla mnie, w tym wprowadzeniem w życie zmian w sposobie publikowania CNEB.

Lista zmian:

 1. Zamiana nieregularnego newslettera na e-zin wydawany raz na miesiąc - na razie dzień publikacji nie będzie stały.
   
 2. Co miesiąc plik PDF z przynajmniej jednym artykułem, case study, newsem lub recenzją na KAŻDY z poruszanych w CNEB tematów. Czyli będzie tego przynajmniej 30 stron każdego miesiąca gotowych do wydrukowania i przeczytania bez potrzeby męczenia oczu przed komputerem.

  Aby uświadomić Ci, jak jest tego dużo, oto lista tematów:

  E-Marketing, e-Marketing ogólnie, Copywriting, Badania Marketingowe, Direct Mail / e-Mailing, Spam, Reklama, Wyszukiwarki i Katalogi, Publicity / Public Relations, CRM, Elektroniczne Publikacje, Branding, Inne Techniki, Marketing Wirusowy, E-Biznes, e-Biznes ogólnie, Biznes Plan, Hosting, Webdesign, Pasywny Dochód, Zarabianie na Reklamie, Zarabianie na Treści, Prawo i Księgowość, E-Commerce, e-Commerce ogólnie, e-Book, Aukcje Internetowe, Sklepy Internetowe, Programy Partnerskie, Płatność Internetowa, Bezpieczeństwo w Sieci, Wydajna Praca, Wydajna Praca ogólnie, Psychologia Sukcesu
   
 3. Pozostanie przy nieregularnym publikowaniu artykułów na cneb.pl - osoby, które chcą czytać również na bieżąco, będą miały taką możliwość. Wystarczy wejść na stronę główną www.cneb.pl - po zalogowaniu znajdziecie tam listę nowych artykułów, których w lipcu było 5.

Tym razem mam silne postanowienie wdrożenia tego planu - dlatego się nim z Wami dzielę.

Mój spóźnialski syn trochę może pokrzyżować mi plany i uniemożliwić wydanie numeru lipcowego jeszcze w lipcu. Jeśli tak się tanie, oczekujcie go na początku sierpnia - naturalnie mowa o numerze lipcowym Puszczenie oczka.

Jak zostać ekspertem?

Informuję też, że chętnie przyjmę artykuły od Was, moich czytelników, każdego miesiąca. Artykuł nie musi być długi - pół strony wystarczy, jeśli jest interesujący lub pouczający. Możecie też opisywać swoje doświadczenia, które ja opatrzę dłuższym komentarzem.

Do każdego artykuły dodaję w biuletynie oraz na stałe na www.cneb.pl stopkę skłądającą się z imienia i nazwiska autora, adresu e-mail, oraz opisu słownego (do 300 znaków) na  z możliwością umieszczenia aktywnego linku do strony www (link nie jest wliczany w limit znaku). W przypadku samych doświadczeń, które ja przerobię na artykuł będzie to imię, nazwisko, nazwa firmy/ serwisu www i aktywny link.

Przy okazji tematu polecam właśnie opublikowany artykuł: http://www.cneb.pl/a/zostac_ekspertem.html autorów serwisu ZadajPytanie.pl

Komunikacja ze mną

Ze względu na wspomniane cudowne wydarzenie w moim życiu, komunikacja z moją osobą jest bardzo utrudniona, za co przepraszam.

Zlot CNEBowców przemienił się w...

16-17 września spotykamy się na II Zlocie CNEBowców, który odbędzie się w ramach I Ogólnopolskiej Konferencji E-Biznesu i Inwestowania. Konferencję organizuję wraz z www.IPE.com.pl (wydawca książek Roberta Kiyosaki i mój wspólnik w www.Adamka.pl).

Przewidujemy następujące atrakcje:

 1. Sala wykładowa na około 100 osób z wykładami dla osób, które chciałby założyć własny e-biznes (patron www.Adamka.pl),
   
 2. Sala wykładowa na około 100 osób z wykładami dla firm, które chcą zaistnieć w sieci albo poprawić osiągane w sieci korzyści (patron CzasNaE-Biznes, II Zlot CNEBowców),
   
 3. Sala wykładowa na 50-100 osób z wykłdami dla osób, które chcą zainwestować na giełdzie lub w nieruchomości (patron www.IPE.com.pl wraz z www.MiBpartner.pl),
   
 4. Sala na 15-20 osób z grą CASHFLOW rozgrywaną co godzinę - czynna przez dwa dni
   
 5. Sala na 15-20 osób z możliwością przejścia godzinnego szkolenia użytkownia najnowszych systemów e-biznesowych tworzonych przez www.impleMEDIA.pl - czynna przez dwa dni
   
 6. Minitargi z możliwością wystawienia standu dla firm, które zechcą poprowadzić wykłady.
   
 7. Uczestnicy sami wybierają, w której części chcą wziąć udział w danym momencie.

Konferencję planujemy na 300 osób. Lokalizacja - Warszawa - dokładna będzie znana w pierwszym tygodniu sierpnia.

Jeśli masz chciałbyś/chciałabyś poprowiadzić wykład trwający 30-60 minut w którymś z bloków tematycznych (początkujący w e-biznesie, rozwijanie e-biznesu, inwestowanie), napisz z propozycją wykładu i przewidywanym czasem jego trwania.

Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 98 300 czytelników