Życie to jeden wielki paradoks...

piątek, 4 czerwiec 04, 23:26

Dlaczego? Gdy byłem dzieckiem nienawidziłem z całego serca: wizyt u dentysty, ksiażek i innych rzeczy związanych ze szkolnictwem.

Paraodks polega na tym, że dzisiaj wydaję rocznie więcej na książki niż przeciętny Polak wyda w ciągu 10 lat, a mój biznes opiera się prawie wyłącznie na edukacji.

Po co o tym piszę? Ponieważ od 2 czerwca 2004 roku jestem osobą, która współstworzyła pierwszą w Polsce internetową szkołę policealną. Razem z 4 wspólnikami otworzyliśmy nowy rozdział w Polskiej edukacji. Tym rozdziałem jest policealne szkolnictwo via Internet.

Na stronie: http://adamka.pl/zgoda.jpg widnieje dokument, z którego jestem niezmiernie dumny - zgoda Mazowieckiego Kuratora Oświaty na Prywatną Policealną Szkołą E-Biznesu im. Adama Smitha dla Dorosłych. Jest to szkoła o uprawnieniach szkoły publicznej, która będzie nauczała WYŁĄCZNIE poprzez Internet.

Jeśli jesteś maturzystą lub masz takiego w rodzinie, zajrzyj na http://adamka.pl - w tej szkole bedziemy uczyli praktycznego e-biznesu. W innym przypadku też zajrzyj na http://adamka.pl/panel - zobaczysz jak wygląda system do e-learningu, który wdrożyłem.

Zacząłem od edukacji właścicieli i przyszłych właścicieli e-biznesów. Teraz udało mi się rozszerzyć to o edukację młodzieży, która jest przyszłością polskiego Interentu. Nie zamierzam na tym kończyć...

Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 97 815 czytelników