Jak zamienić kompetencje na produkt i biznes?

W trakcie tego kursu dowiesz się, co zrobić, aby przejść ze sprzedaży czasu na sprzedaż produktów - jak stworzyć swój pierwszy produkt, co powinno być tym produktem, jak poradzić sobie z perfekcjonizmem i jak zwiększyć efektowność pracy, aby mieć czas na to wszystko.

Jeśli dzisiaj sprzedajesz swój czas (na etacie lub przez swój biznes), jesteś zarobiony pod kurek, a jednak chciałbyś zbudować biznes (albo chociaż dodatkowe źródło dochodu) oparty o produkty a nie Twoją pracę, to posłuchaj tej krótkiej anegdoty:

Namieszałeś mi, muszę wszystko jeszcze raz przemyśleć. Jeszcze raz, od czego mam zacząć?

Takimi słowami przywitał mnie przyjaciel, gdy po moim ostatnim webinarze spytałem go, co zamierza zrobić. A jest to bardzo, bardzo doświadczony ekspert, który od lat próbuje przestać sprzedawać czas i zacząć żyć z produktów, z biznesu, który nie wymaga jego ciągłego zaangażowania.

Nie brakuje mu ani dostępu do wiedzy technicznej, ani wsparcia. Swój czas sprzedaje bez trudu za bardzo dobre pieniądze znacznie przekraczające jego koszty życia. Rozumie jednak, że czas ucieka. Że w ten sposób buduje biznes innym, a nie sobie. Że gdy nie pracuje, nie zarabia i tylko zjada oszczędności. Chce to zmienić.

Co roku tylko niewielkiej grupie specjalistów i właścicieli biznesów usługowych udaje się przejść ze sprzedawania czasu (robienia osobiście usług) na zarabianie z aktywów (usystematyzowana sprzedaż produktów). 

Tej niewielkiej grupie udaje się odseparować siebie samego od codziennej działalności operacyjnej i zaczynają budować prawdziwy biznes. Biznes, który dałoby się nawet sprzedać albo który będzie ich utrzymywać, gdy właściciele nie będą chcieli lub mogli już pracować.

Dlaczego tylko niewielkiej grupie się to udaje?

Sam koncept jest prosty. Zamień swoje doświadczenie na produkt. Stwórz proces sprzedażowy wykorzystujący reklamę, social media, webinar i ofertę. Powtarzaj i zarabiaj.

Sęk w tym, że zanim uda Ci się skutecznie wykonać te kroki, musisz wykonać kilka zmian w swoim życiu i biznesie/etacie. Bez tych zmian nie będziesz miał odwagi wytrwać w procesie zmiany, albo Twoja rodzina czy wspólnicy Cię z tego procesu wypchną.

Bez tych zmian nie przejdziesz ze sprzedaży czasu do sprzedaży produktów:

Jakie kroki? Opisałem je w trakcie webinaru “Jak zamienić kompetencje na produkt i biznes?”. Z nagrania tego webinaru dowiesz się:

  1. Jak praktycznie radzić sobie z perfekcjonizmem, który może Cię blokować przed stworzeniem swoich produktów lub biznesu opartego o Twoją wiedzę i doświadczenie.
  2. Jak wykroić czas na pracę nad produktami i biznesem, gdy sprzedajesz cały swój czas na etacie lub w formie usług dla Klientów?
  3. O czym powinien być pierwszy produkt, jaki stworzysz?
  4. Jakie dwa pierwsze kroki musisz wykonać, jeśli dzisiaj wszystko "wisi" na Tobie i nie możesz wyciąć się, żeby popracować nad biznesem lub produktem?
  5. Jak zwiększyć efektywność swojej pracy i zacząć bezpiecznie delegować część swoich obowiązków, aby uwolnić więcej czasu do pracy nad produktami i biznesem?

Jeśli od dawna o tym myślałeś, albo marzyłeś, a nie byłeś w stanie ruszyć z miejsca, to prawdopodobnie nie blokuje Cię wiedzą techniczna, ale Twoja sytuacja. Tą sytuację trzeba i można zmienić w pierwszej kolejności. O tym jest ten kurs. 

Zapisz się już dziś:

Dołącz do Jak zamienić kompetencje na produkt i biznes? teraz!

Uzyskaj dostęp za 47.00 PLN

Kliknij na przycisk powyżej, aby przejść do formularza

30-DNIOWA GWARANCJA SATYSFAKCJI

Na ten kurs obowiązuje 30 dniowa, bezwarunkowa gwarancja satysfakcji. Jeśli uznasz, że kurs nie był warty Twoich pieniędzy, napisz do nas w ciągu 30 dni od opłacenia dostępu, a otrzymasz 100% zwrotu zapłaconych pieniędzy.

DOSTĘP BEZPŁATNY

Jeśli Ci się nie spieszy, możesz zapisać się na kurs za darmo - w takim przypadku nie otrzymasz nagrania, ale będziesz mógł/mogła uczestniczyć w przyszłych edycjach na żywo.

Zapisz mnie za darmo na kolejny webinar

Nie otrzymasz nagrania webinaru