Biuletyn CzasNaE-Biznes 2017/4

sobota, 16 wrzesień 17, 19:35

Jutro będzie dla mnie ważna data - 17 września, 2017 roku, 17 rocznica istnienia CzasNaE-Biznes Puszczenie oczka. Z tej okazji będę miał bardzo ciekawą propozycję - coś co pomoże wielu z Was zbudować podobny e-biznes do mojego i być może też żyć z tego ponad dekadę. Szczegóły jutro w mailu i na blogu. Piotr

Tymczasem zapraszam do lektury i oglądania najnowszych materiałów, które pojawiły się od ostatniego biuletynu:

Bądź jak Richard Branson i zmień...
Pytanie od Klienta: Jestem producentem kosmetyków i moim problemem jest to, że wszystko robię sam. Nawet sklep internetowy prowadzę sam. I przez to czuję, że mój onclick="//www.ekademia.pl/artykul/przegladprasy?t=1&utm_source=&utm_medium=blog&utm_term=biznes&utm_content=slowo_0&utm_campaign=ContextAd'); return false" href="http://www.ekademia.pl/artykul/przegladprasy" target="_blank">biznes jest mało efektywny.
NOWOŚĆ: Przypnij post, aby go wyróżnić
Teraz możesz przypiąć dany post na górę listy swojego bloga. Pojawi się też on pod każdym wpisem.
Jedna rzecz która zmieni Twój marketing...
Jeżeli chcecie, żeby Wasze produkty się sprzedawały to nie zaczynajcie od szukania grupy docelowej dla Waszego produktu. Szukajcie produktów dla Waszej grupy docelowej czyli dla Waszej grupy Klientów.
Jak łatwo zwiększać dochody?
Sprawdź czy jesteś wśród tych przedsiębiorców, którzy nieświadomie akceptują same "ochłapy" z rynku, zamiast walczyć o najlepszą kąski.
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 98 156 czytelników