Biuletyn CzasNaE-Biznes 2017/5

niedziela, 24 wrzesień 17, 21:05

Za nami tydzień "zgodnie z nowym planem" - czyli poniedziałek, środa i piątek pojawiły się nowe materiały. Najważniejszy jednak dla mnie pojawił się w niedzielę:

Za nami tydzień prawie zgodnie z nowym planem - czyli poniedziałek, środa i piątek o 12 pojawiły się nowe materiały. Biuletyn onclick="//www.ekademia.pl/artykul/dlugosc_testu?t=1&utm_source=&utm_medium=blog&utm_term=powinien&utm_content=slowo_3&utm_campaign=ContextAd'); return false" href="http://www.ekademia.pl/artykul/dlugosc_testu" target="_blank">powinien wyjść w sobotę, ale nad tym jeszcze popracujemy. Najważniejszy tekst tygodnia pojawił się jednak w niedzielę:

List do tych, którzy mają odwagę sięgnąć po swoje marzenia o wolności i dobrobycie, ale nie chcą ryzykować...
Dokładnie 17 lat temu, 17 września 2000 roku… hmm, niech no sprawdzę… TAK, to też była niedziela, niesamowite. Gdy miałem 17 lat, opublikowałem...
Tyle lat. No i z tej okazji postanowiłem być hojny Puszczenie oczka. Szczegóły w powyższym liście.

Następnie na blogu pojawiły się 3 nowe artykuły merytoryczne, 1 video instruktażowe i 2 nowości dotyczące impleBOT. Najpierw artykuły:

Książka czy e-book - co lepiej wydać?
Czy kiedykolwiek myślałeś o napisaniu książki? A może lepiej byłoby wydać e-booka?
Jak zagwarantować sobie sprzedaż w przyszłości?
Mój onclick="//www.ekademia.pl/artykul/przegladprasy?t=1&utm_source=&utm_medium=blog&utm_term=biznes&utm_content=slowo_1&utm_campaign=ContextAd'); return false" href="http://www.ekademia.pl/artykul/przegladprasy" target="_blank">biznes opiera się przede wszystkim na Klientach po 30 roku życia, bardzo często przedsiębiorcach z wieloletnim doświadczeniem, a czytelników mam raczej w młodszym wieku. Jak mądrze prowadzić onclick="//www.ekademia.pl/artykul/zasada_9na10?t=1&utm_source=&utm_medium=blog&utm_term=marketing&utm_content=slowo_2&utm_campaign=ContextAd'); return false" href="http://www.ekademia.pl/artykul/zasada_9na10" target="_blank">marketing w takiej sytuacji?
Slajdy - najprostsza, skuteczna forma video sprzedażowego lub edukacyjnego
Najprostszą, skuteczną i jednocześnie bardzo lubianą przez Internautów formą video są slajdy z dźwiękiem. Do przygotowania takiego video nie potrzeba żadnej płatnej technologii...
Video instruktażowe, która omawia narzędzie do łatwego wdrażania jednej z najskuteczniejszych technik sprzedażowych:

impleOTO - do czego to służy?
impleOTO to unikalne narzędzie do tworzenia jednorazowych ofert - bardzo skutecznej techniki zwiększającej wartość Klienta. Zobacz dokładniejsze omówienie:
I 2 wyczekiwane przez Was nowości w impleBOT:

NOWOŚĆ / impleBOT: Wykluczanie z multi mailingu osób z listy adresów
Dodaliśmy oczekiwaną przez Was możliwość wykluczania listy adresów onclick="//www.ekademia.pl/artykul/portale_przegapily?t=1&utm_source=&utm_medium=blog&utm_term=e-mail&utm_content=slowo_0&utm_campaign=ContextAd'); return false" href="http://www.ekademia.pl/artykul/portale_przegapily" target="_blank">e-mail z multimailingów - taka opcja istniała już w przypadku pojedynczych mailingów.
NOWOŚĆ / impleBOT: Śledzenie do 9 linków w mailingach i multimailingach
Dodaliśmy kolejną z oczekiwanych opcji: możliwość śledzenia 9 linków a mailingach i multimailingach (wcześniej były to 3 linki).
Zapraszam do lektury - czeka na Ciebie mnóstwo wartościowej, praktycznej wiedzy.
Piotr Majewski
redaktor CzasNaE-Biznes
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 98 144 czytelników