Biuletyn CzasNaE-Biznes 2017/6

niedziela, 1 październik 17, 18:00

tej tydzień minął nam pod hasłem sporych zmian w impleBOT i Ekademia.

Po pierwsze Ekademia dostała nowe możliwości, dzięki którym sprzedaż przez telefon, na konferencjach i generalnie poza Internetem będziesz onclick="//www.ekademia.pl/artykul/meta_death?t=1&utm_source=&utm_medium=blog&utm_term=jeszcze&utm_content=slowo_0&utm_campaign=ContextAd'); return false" href="http://www.ekademia.pl/artykul/meta_death" target="_blank">jeszcze łatwiejsza.

A impleBOT przechodzi bardzo poważną modyfikację systemu wysyłania mailingów. Większość z tych prac pozostanie dla Was kompletnie niezauważalna (mam nadzieję, osobiście testuję różne scenariusze), ale ich efektem będzie nasza większa kontrola nad wysyłką.

Zarówno Ekademia i impleBOT przechodzą regularnie tego typu operacje, które pochłaniają mnóstwo pracy, ale są kompletnie niezauważalne dla Was - niemniej są niezbędne, dla większej stabilności usług.

Dwie zauważalne i przydatne zmiany w impleBOT będące "efektem ubocznym" tych zmian się jednak pojawią - szczegóły w tym tygodniu.

pozdrawiam,
Piotr Majewski

P.S. Cieszy mnie też, że zaczynacie korzystać z możliwości śledzenia 9 linków w mailingach i multimailingach w impleBOT.

CO NOWEGO NA BLOGU?

Kiedy i jak często wysyłać e-maile sprzedażowe, a kiedy merytoryczne?
Pytanie od Klienta: Załóżmy, że dostarczasz 7-dniowy kurs za darmo, potem sprzedaż. Powiedzmy, że masz 5 produktów i 5 takich kursów. Jak to ogarnąć?
PIĄTEK, Piotr Majewski
5 kroków do skutecznego nagłówka
Mam jedną bardzo prostą i bardzo skuteczną metodę pisania skutecznych nagłówków. Sprawdza się od lat i sprawdzi też u Ciebie.
ŚRODA, Piotr Majewski
Pozyskujesz Klientów czy transakcje?
Firmy, które są najbardziej podatne na działania konkurencji i wahania rynku mają jedną cechę wspólną: skupiają się na pozyskiwaniu transakcji. Pojawia się Klient i jest dla nich anonimowy - nawet jeśli pozostawia swoje dane. Kontakt utrzymują z nim tak długo, aż zapłaci, odbierze towar i ewentualnie oceni zakup na Ceneo lub Allegro.
PONIEDZIAŁEK, Piotr Majewski

Zapraszam do lektury - czeka na Ciebie mnóstwo wartościowej, praktycznej onclick="//www.ekademia.pl/kurs/MetodaMajewskiego?t=1&utm_source=&utm_medium=blog&utm_term=wiedzy&utm_content=slowo_1&utm_campaign=ContextAd'); return false" href="http://www.ekademia.pl/kurs/MetodaMajewskiego" target="_blank">wiedzy.

Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 98 157 czytelników