112 szczęśliwców, do których możesz dołączyć

poniedziałek, 19 marzec 07, 18:50
112 szczęśliwców otrzymało bonusy za zakup książki Czas na e-biznes i rejestrację na serwisie www.czasnae-biznes.pl.Aż 83 osoby otrzymały pełen pakiet bonusów za wysłanie opinii ze zdjęciem - sam zobacz wszystkie 83, fantastyczne opinie na stronie www.czasnae-biznes.pl

Przedłużyłem promocję do 25 marca ze względu na fakt, że moja książka ta na prawdę dopiero pojawia się w księgarniach, a wielu z Was czekało bardzo długo na przesyłki z księgarni internetowych.

Jeśli masz już książkę, możesz zarejestrować się na stronie www.czasnae-biznes.pl i otrzymać bonusy. Nawet, jeśli nie wyślesz mi opinii ze zdjęciem, możesz otrzymać 3 miesiące dostępu do CNEB za darmo. Wystarczy, że odpowiesz na 5 pytań dot. książki - odpowiesz na nie, jeśli będziesz miał przy sobie książkę.

1700 sprzedanych książek

W ciągu 2 tygodni sprzedało się "tylko" 830 z planowanych przeze mnie 1000 sztuk ;(. Dzisiaj już nie dziwię się tej "porażce", bo dopiero w tym tygodniu książka pojawia się w księgarniach typu empik. No i widać tego rezultat - w ciągu 3 kolejnych dni sprzedało się drugie tyle książek!
Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 98 298 czytelników