Animowany sprzedawca na Twojej stronie

wtorek, 23 maj 06, 02:20

Właśnie trafiłem na stronę SitePal.com i muszę powiedzieć, że jestem zachwycony ich produktem.

SitePal to usługa umożliwiająca umieszczenie na stronie www animowanej postaci (do 32 modeli), która wypowie dowolną kwestię nie dłuższą niż 60 sekund.

Wypowiedź można nagrać samodzielnie, można zlecić jej nagranie profesjonalnemu lektorowi za niewielkie pieniądze (50 dolarów), można też...

... wpisać tekst, który zostanie zamieniony na tekst mówiony. I tutaj usługa pokazuje swoją potęgę. Skopiowałem kilka tekstów marketingowych z różnych stron i lektor za każdym razem wypowiedział treści bezbłędnie. Najbardziej podoba mi się, że tekst jest inteligentnie konwertowany - np. $100,000,000 zostanie wypowiedziane, jako "One hundred milion dollars".

SitePal obsługuje wiele języków... ale polskiego niestety nie ;(. Mimo tego gorąco polecam zajrzeć na stronę i włączyć demo. Następnie z lewej strony zmień listę nagrań z "Public" na "Private" i kliknij na "add audio" oraz na "TEXT TO SPEECH". Tutaj możesz wpisać do 600 znaków tekstu. Możesz też wybrać język i lektora.

Oczywiście możesz nagrać samodzielnie tekst i go wgrać na serwer SitePal.

Najtańsza wersja to wydatek 10 dolarów miesięcznie za 1000 odtworzeń plus 4 dolary za każde kolejne 1000 odtworzeń, 30 dolarów za 10 000 odtworzeń i 240 dolarów za 100 000 odtworzeń.

Inwestycja tego typu powinna się zwrócić, jeśli informacje o wzroście sprzedaży o 250% w wyniku zastosowania SitePal'a jest prawdziwa.

Zastanawiam się tylko, co dałoby lepsze rezultaty - SitePal czy normalne nagranie video opublikowane na stronie za pomocą Google Video.

Za kilkaset do kilku tysięcy złotych można nagrać porządną, kilkudziesięciosekundową wypowiedź aktora. Mamy więc jednorazowy wydatek, zamiast wydatku co miesiąc.

Chyba będzie trzeba to przetestować ;).
Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 98 147 czytelników