recenzja: cd-dvd.pl - nadruk na płytach CD i DVD

środa, 14 czerwiec 06, 19:15

Zorganizowana pod koniec maja promocja z darmową płytą CD dodawaną do każdego zamówienia przerosła "możliwości produkcyjne" mojej drukarki, postanowiłem więc rozejrzeć się za drukarnią, która nadrukuj

Zorganizowana pod koniec maja promocja z darmową płytą CD dodawaną do każdego zamówienia przerosła "możliwości produkcyjne" mojej drukarki, postanowiłem więc rozejrzeć się za drukarnią, która nadrukuje płytki za mnie.

Jeden z czytelników polecił mi firmę INFO PRO z Olsztyna - www.cd-dvd.pl. Zajrzałem do Google, ale w sumie nie znalazłem na szybko (czasu nie miałem) jakiejś znacznie lepszej oferty - interesowały mnie niskie nakłądy. Zaufałem więc rekomendacji i zamówiłem na próbę 100 płyt. Dostałem je 2 dni później dostarczone kurierem. Pewnie byłoby szybciej, gdybym zamawiał rano.

Jestem bardzo zadowolony z jakości nadruku. Z płytkami też nie miałem żadnych problemów - na 100 płytek nie było żadnej wadliwej mimo wybrania najtańszych płyt. Płyty nagrałem na swoich komputerach. W przyszłości pewnie będę zlecał też nagrywanie - koszt 20 groszy za płytę.

Drukarnia nagrywa nawet 1 sztukę, ale koszty przy nakładach poniżej 75 sztuk są dosyć wysokie. Nagranie 100 płyt to koszt niższy, niż nagranie 50 Puszczenie oczka.

Dzisiaj przyszła do mnie kolejna partia płyt - tym razem 300 sztuk. Dostarczone kurierem, dobrze zapakowane.

Podsumowując mogę z czystym sumieniem polecić nagrywanie płyt CD w tej drukarni. Co do innych nośników nie miałem jeszcze okazji sprawdzić jakości nadruku. Domyślam się, że nie będzie gorsza.

Strona www

Nie byłbym sobą, gdybym nie skomentował samej strony www.

+ Duży plus za udostępnienie wszystkich informacji na stronie - cenniki, opisy, jak przygotować nadruk, pełne informacje kontaktowe.

+ Plus za dobrą nawigację na stronie.

- Mały minus za nieciekawą grafikę - nie jest to bardzo krytyczne, biorąc pod uwagę wspomniane plusy.

- Spory minus za fatalną domenę. Domyślam się, że chodziło o lepsze pozycjonowanie, ale nie jestem w stanie zapamiętać tej domeny. Gdybym nie wrzucił jej do Ulubionych przy pierwszych odwiedzinach, najprawdopodobniej nie zostałbym klientem tej drukarni i nie napisałbym też tego artykułu - cały czas mam wątpliwości czy to cd-dvd.pl czy dvd-cd.pl czy jeszcze coś innego.

"Zrób to sam"

Jeśli chcesz nadrukować płytki CD samodzielnie, polecam  drukarkę Canon PIXMA iP4200. Jakość nadruku niewiele odbiega od tej z drukarni... oczywiście próba nadrukowania 100 płyt to pół dnia wyjętego z życia ;).
Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 98 298 czytelników