Czego możesz nauczyć się od ZŁOTEJ RYBKI?

poniedziałek, 28 listopad 05, 13:05

Wyobraź sobie, że złapałeś ZŁOTĄ RYBKĘ...

(pamiętasz z dzieciństwa bajkę w rybaku i złotej rybce, która spełnia 3 życzenia? Jeżeli tak, to wiesz o czym mówię)

No i oczywiście pełen napięcia oczekujesz na moment, w którym rybka błagalnym tonem zaproponuje Ci spełnienie 3 życzeń...,

a tutaj NIESPODZIANKA.

Okazuje się, że rybka jest już tak znudzona spełnianiem różnych idiotycznych życzeń, że ani myśli spełniać którekolwiek z Twoich!

(No i wizja bajecznie wyposażonego domu z luksusowym samochodem na podjeździe oraz wakacji na egzotycznej wyspie odpływa w bliżej nieokreśloną przyszłość.)

Po prostu, kierując się wcześniejszymi doświadczeniami, opracawała nową, uwspółcześnioną strategię uwalniania się z rąk rybaka lub wędkarza.

Czy zaczynasz już być zainteresowany tym, co to za strategia?

Otóż rybka proponuje Ci biznes...

Ty ją wypuścisz, a ona zdradzi Ci - "SEKRET" - ...

Największy SEKRET zarabiania pieniędzy w Internecie i to w takich ilościach, któe umożliwą Ci spełnić znacznie więcej, niż tylko 3 z Twoich najbardziej wyrafinowanych życzeń...

- "SEKRET" - zarabiania pieniędzy w Internecie...

Taka recepta - "od zera do milionera" -, w zaskakująco krótkim czasie,

OCZYWIŚCIE, jeżeli będziesz miał wystarczająco dużo energii i silnej woli, aby zdecydowanie i konsekwentnie posługiwać się najpotężniejszym narzedziem E-biznesu, które Ci wskaże...

Je ze swojej strony, w oparciu o 5-letnie doświadczenie, MUSZĘ dodać, ze jest to na pewno najpotężniejsze i jednocześnie najbardziej NIEDOCENIANE narzędzie w świecie E-biznesu, szczególnie w Polsce,

    NIEDOCENIANE NARZĘDZIE, które pozwoliło mi w ciągu 36 godzin zarobić 5 tysięcy złotych – i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie drobny fakt – cały czas, które zainwestowałem w wygenerowanie tych pieniędzy to 30 MINUT.

    NIEDOCENIANE NARZĘDZIE, który miało decydujące znaczenie i pomogło mi wygenerować w ciągu dwóch tygodni, przy promocji pewnego prestiżowego i kosztownego projektu szkoleniowego obrót na poziomie 50 tyś. Złotych.

    NIEDOCENIANE NARZĘDZIE, jedyne, jakie użyłem do sprzedania 21 miejsc na warsztatach marketingowych o łącznej wartości 31 tysięcy złotych. Zajęło mi to 2 tygodnie.

Czy już zacząłeś się zastanawiać, które z tych wszystkich narzędzi E-biznesu ma taką potężną moc generowania pieniędzy w krótki, czasie?

Czy już zacząłeś się zastanawiać, o ile więcej swojego wolnego czasu mógłbyś z czystym sumieniem poświęcić swojej rodzinie, bliskim, swoim pasjom, gdyby duża część Twojego dochodu generowała się automatycznie, tak jak jest w moim przypadku?

Jeżeli nie możesz się powstrzymać
i chcesz uzyskać dostęp do tego
"SEKRETU" w ciągu kolejnych
7 minut, po prostu kliknij tutaj

Albo,

Jeżeli chcesz poznać jedną
z najbardziej skrywanych tajemnic
mojego warsztatu, FUNDAMENT sukcesu
serwisu CNEB.pl, po prostu kliknij tutaj

Ten projekt rusza 9 grudnia. W sierpniu br. Zorganizowaliśmy podobny projekt dla firmy prowadzącej serwis z pierwszej setki najpopularniejszych serwisów w Polsce, serwis będący liderem swojej branży. 9 grudnia po raz pierwszy ujawniamy nasze sekrety publicznie.

Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 98 144 czytelników