Jak delegować pracę i mieć pewność, że będzie dobrze zrobiona?

sobota, 8 lipiec 06, 20:00

Kończę właśnie słuchać fenomenalnego szkolenia, którego autorem jest ** Lohr. Nie mogłem się jednak powstrzymać przed napisaniem już teraz recenzji.

How To DelegateKończę właśnie słuchać fenomenalnego szkolenia, którego autorem jest ** Lohr. Nie mogłem się jednak powstrzymać przed napisaniem już teraz recenzji.

How To Delegate Work And Ensure It's Done Right
(Jak Delegować Pracę i Mieć Pewność, że Będzie Dobrze Zrobiona)

Tak brzmi pełen tytuł tego starego (rocznik 1988), jednak nadal aktualnego szkolenia audio.

Muszę przyznać, że to szkolenie będzie miało duży wpływ na moje biznesy. Po raz pierwszy bowiem zacząłem rozumieć i przestałem bać się delegować poważniejsze zadania.

Do tej pory delegowałem bardziej z braku czasu niż w wyniku przemyślanego procesu. Teraz czuję, że przekonanie, które próbuję u siebie zwalczyć od dawna: "Zrób to sam" ma szansę zostać znacząco ograniczone.

Jak słusznie zauważył recenzent na Amazon.com, nie jest to zaawansowane szkolenie delegowania pracy. Nie pomoże przedstawicielom najwyższych szczebli zarządzania największych firm (czy na pewno?).

Szkolenie Dick'a jest bardzo proste, opiera się na prostych zasadach i jest zrozumiałe nawet dla kogoś, kto nigdy nie delegował. Ponadto Dick uczy delegować w taki sposób, że niezwykle trudno pozostać przy zasadzie "Zrób to sam".

Dla mnie są to same zalety. Jest to pierwszy materiał nt. delegowania pracy, który wywarł na mnie takie wrażenie i sprawił, że nie mogę się doczekać z oddelegowaniem poważniejszych projektów osobom, które się znają na danych kwestiach lepiej niż ja.

Teraz zła wiadomość. Raczej niemożliwe będzie kupienie tego szkolenia w Polsce. No i trzeba rozumieć business english przynajmniej na średnim poziomie. Szkolenie najlepiej kupić na Amazon.com http://tinyurl.com/kn8dp - jest też 4 razy tańsza wersja na kasetach magnetofonowych, plus trochę używanych kopii.

Jeśli masz mikro firmę, nie masz czasu na życie i masz więcej pracy niż możesz fizycznie wykonać - czas najwyższy delegować pracę. Szczerze polecam zapoznanie się z tym szkoleniem. Jeśli podejdziesz do tematu poważnie, może być to przełom w Twoim biznesie.
Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 97 790 czytelników