recenzja: Google AdSense. Poznaj Sekrety Google.

czwartek, 12 styczeń 06, 11:30

Trudno opisać książkę, która traktuje temat od samego początku do samego końca nie pomijając po drodze żandej istotnej informacji.

Google AdSense. Poznaj Sekrety Google. Zaczęło się od szkoły podstawowej. Potem przyszedł czas na gimnazjum. Ledwo się obejrzałem i skończyłem szkołę średnią. Następnie już tylko studia i na deser praca naukowa. A to wszystko... w jeden dzień.

Tak mógłbym streścić e-booka autorstwa Andrzeja Herzberga: Google AdSense. Poznaj Sekrety Google, którego miałem jakiś czas temu przyjemność pochłonąć na jednym posiedzeniu, z markerem w dłoni.

Google AdSense to program partnerski dla właścicieli witryn internetowych. Właściciele umieszczają na swoich witrynach reklamy Google, które wykupują reklamodawcy z całego świata w ramach programu Google AdWords. Reklamodawcy płacą za każde kliknięcie w ich reklamę. Google płaci prowizję partnerom Google AdSense za kliknięcia w reklamy wykonane na ich witrynach www.

Trudno opisać książkę, która traktuje temat od samego początku do samego końca nie pomijając po drodze żandej istotnej informacji. Mogę powiedzieć tyle, że siadając do niej można być kompletnym laikiem w kwestii Google AdSense, a kończąc ją będziesz w wiedział wszystko, co trzeba wiedzieć aby zacząć zarabiać w tym programie.

Sunąc poprzez kolejne rodziały - książkę czyta się bardzo dobrze, trudno użyć innego słowa - zastanawiałem się nawet czy nie zająć siępoważnie zarabianiem na Google AdSense - mając wiedzę z e- booka i opisane w nim narzędzia z całą pewnością wiedziałbym, co i w jakiej kolejności zrobić.

Polecam każdemu, kto ma serwis www ze sporą oglądalnością oraz tym, którzy nie wiedzą jeszcze, jak chcą zarabiać w Internecie.

Google AdSense. Poznaj Sekrety Google.
Google AdSense. Poznaj Sekrety Google. autor: Andrzej Herzberg
ISBN: 83-60237-02-6
wydawca: ZloteMysli.pl
typ / format / stron: e-book / A4 / 239
fragment: Google_AdSense_fragment.pdf
strona domowa: google-adsense.zlotemysli.pl
Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 98 166 czytelników