Nowy design CNEB i Merytorium

poniedziałek, 9 styczeń 06, 00:00

Nietrudno zauważyć, że "z nadejściem nowego roku" zmienił się znacznie projekt graficzny www.cneb.pl i www.merytorium.pl.

O projekcie nie ma co dużo mówić. Kupiłem go (u siebie, na www.WebHandel.pl icon_wink.gif), bo mi się bardzo spodobał. Powiem tylko, że oryginał był pomarańczowy.

Nie zauważycie żadnych drastycznych zmian (poprzedni projekt był jednak przemyślany), poza trzema moim zdaniem dosyć istotnymi:

 1. Polecam zaglądanie od dzisiaj na stronę główną cneb.pl. Poprzez zastosowanie pływających ramek udało mi się na 2 ekranach zawrzeć listę newsów, nowych artykułów i wszystkich dyskusji na forum od ostatnich odwiedziń.
   
  Osobiście nie używam już strony NOWE POSTY na forum, która czasami gubi posty albo nie pozwala zajrzeń na drugą stronę - taka uroda phpBB. Lista na cneb.pl jest stabilna. Póki nie odświeżycie strony, póty będziecie widzieli tam wszystkie nowe posty otwierające się w nowym oknie.
   
  Zanim wejdziesz na www.merytorium.pl, wejdź na www.cneb.pl i się zaloguj, jeśli nie zapamiętałeś danych.
   
 2. Pod górnym menu znalazły się 4 przyciski z odnośnikami do głównych działów tematycznych na cneb.pl. Jest to drobne ułatwienie życia. 
   
 3. Na dole strony w końcu pojawiła się kopia górnego menu, co czasami jest przydatne.

Ewentualnymi uwagami możesz podzielić się w dyskusji Nowy design CNEB i Merytorium

Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 98 299 czytelników