Kwartalnik CNEB - NR 1-2007 (styczeń-marzec)

poniedziałek, 7 maj 07, 12:13

Planowałem tego typu publikację już dosyć dawno, chyba jeszcze w 2005 roku.Zawsze jednak pojawiało się coś, co uniemożliwiło mi regularne publikowanie artykułów z CNEB.pl w formie mini-magazynu. Ostatni biuletyn CzasNaE-Bines w takim formacie opublikowałem 4 marca 2001 roku - załączam go jako ciekawostkę.

Mimo faktu, że jest już maj, postanowiłem w tym roku publikować regularnie zbiory artykułów z danego okresu, zaczynając od stycznia. Na początku stawiam na kwartalnik zbierający wszystkie materiały opublikowane na CNEB.pl z ostatnich 3 miesięcy posegregowane działami. Nie jestem jeszcze zdecydowany co do formatowania kwartalnika – liczę na Wasze uwagi.

Rok 2006 nie był rokiem wielu publikacji na CNEB.pl. Było tak głównie z powodu bardzo wielu zmian (bardzo szczęśliwych) w moim życiu prywatnym. Nie jest tajemnicą, że miało to spory wpływ na moje pisanie – co było dla mnie bardzo bolesne.

Rok 2007 zacząłem zupełnie inaczej. Sprawy przeprowadzki mojej i mojego biura miałem już za sobą. Mój syn nie wymaga już tak dużej ilości czasu, moja firma dzięki nowym pracownikom działa coraz sprawniej. Dzięki temu mogłem powrócić do pisania i równocześnie doprowadzić do końca 3 duże projekty:

  1. rozpoczęcie prac nad platformą NetCoaching.pl (www.NetCoaching.pl) umożliwiającą firmom i osobom prywatnym prowadzenie szkoleń e-elearningowych.

  2. Konferencja CzasNaE-Biznes, w której wzięło udział blisko 400 osób.

  3. Premiera i promocja mojej pierwszej drukowanej książki CzasNaE-Biznes (www.CzasNaE-Biznes.pl), która otrzymała blisko 200 fantastycznych recenzji ze zdjęciami - wszystkie znajdziesz na stronie książki.

Na początku 2007 roku postanowiłem, że ten rok będzie rokiem e-learningu i powrotu do źródeł. Racjonalnym okiem spojrzałem na moje biznesy i doszedłem do wniosku, że najbardziej dochodowe i interesujące dla mnie są szkolenia i CzasNaE-Biznes. Obok tych 2 dziedzin będę rozwijał w miarę możliwości różne narzędzia e-biznesowe (jak www.Allebot.pl), ale na szkoleniach (zwłaszcza e-learning) i CNEBie się skupię.

Pod koniec pierwszego kwartału NetCoaching.pl był od strony technicznej prawie skończony i do końca pierwszej połowy 2007 roku będzie już sprawnie działał.

Mam nadzieję, że również dla Was będzie to rok podejmowania racjonalnych decyzji w biznesie, które pomogą Wam odzyskać pasję, jeśli przez ostatnie lata gdzieś się ona zapodziała pomiędzy setkami pomysłów, dziwnych projektów i codziennej pracy.

Numer 1 znajdziesz w załączniku albo na stronie głównej CNEB.pl w wiadomościach (po zalogowaniu się).
Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 97 966 czytelników