Mój Mistrz będzie w grudniu po raz pierwszy w Polsce!

piątek, 7 lipiec 06, 11:23
{IMIE},

13 czerwca Artur Lewandowski podesłał mi krótki link.Widząc go osłupiałem. Z lekkim niedowierzaniem kliknąłem. Otworzyła się prosta strona. Na niej jedno charakterystyczne zdjęcie i nagłówek, który sprawił, że moja szczęka odbiła się od biurka i spadła na podłogę. Będąc w głębokim szoku nic nie poczułem.

Siedziałem jak zaczarowany przez kilka minut i przecierałem oczy ze zdumienia. Czułem się dokładnie tak samo, jak kiedyś na urodziny widząc rano koło mojego łóżka pierwszy w życiu rower.

Arturowi odpisałem tylko jednym słowem: WOW!

Mój Mistrz będzie w grudniu po raz pierwszy w Polsce!

Niedługo potem napisał do mnie Andrzej Batko (autor bestsellera "Sztuka perswazji"), który sprowadza tego fenomenalnego człowieka do Polski. Poprosił mnie o opinię na temat swojego gościa. Oto ona:

    Zaliczam go do grona 5 zachodnich specjalistów, którzy mieli największy wpływ na mnie, moje biznesy i moje podejście do marketingu. Wiele się od niego nauczyłem, wiele jeszcze na pewno się nauczę. Cenię u niego najbardziej robienie w marketingu tego, co jest skuteczne i sprzedaje, a nie tego, co nie zostanie skrytykowane.

    Nie wyobrażam sobie nie być na treningu z nim w Polsce. Tylko kataklizm może mnie od tego powstrzymać.

Kilka dni później zadzwonił do mnie drugi organizator - Marisz Składanowski (autor Joemonser.org) i poprosił o propozycję współpracy... i tak stałem się współorganizatorem bezprecedensowego wydarzenia w historii polskiego e-biznesu:

9 i 10 grudnia w Warszawie
Joe "Mr. Fire" Vitale
poprowadzi jeden, jedyny trening
Hypnotic Marketing & Attractor Factor

Joe Vitale jest bez cienia wątpliwości genialnym copywriterem. Większość moich umiejętności dot. pisania skutecznych tekstów reklamowych zawdzięczam jemu.

Joe napisał kilka książek, które stały się bestsellerami Amazon.com - największej księgarni na świecie. Wszystkie jego książki są bardzo dobrze ocenianie: http://skocz.pl/vitaleamazon . Posiada też jedną z największych bibliotek nt. marketingu na świecie.

O Joe dowiesz się więcej na stronie http://www.mrfire.com/about-joe.html

A teraz najważniejsza informacja tego maila. Do 1 lipca można było kupić udział w tym przełomowym treningu 600 zł taniej. Ponieważ jednak zostałem współorganizatorem w ostatnich dniach czerwca, wyprosiłem u Andrzeja i Mariusza możliwość zorganizowania zamkniętej promocji tylko dla moich klientów.

Każdy, kto opłaci udział w treningu z Joe Vitale do 14 lipca włącznie, zapłaci 600 zł mniej! Zrób to teraz: http://www.cneb.pl/link/?link=138

Ta promocja już się nie powtórzy. Jesteśmy absolutnie pewni, że bez większego problemu sprzedamy wszystkie miejsca na ten trening po normalnej cenie.

P.S. Bob Bly, jeden z najsławniejszych copywriterów na zachodzie wymienia Joe Vitale jako jednego z 15 najlepszych copywriterów internetowych: http://www.bly.com/blog/?p=128

P.P.S. Zobacz też profil Joe na tej stronie: http://www.getslightlyfamous.com/hall-fame/joe-vitale.html

Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 98 161 czytelników