Promuj swój e-biznes pisząc (to prostsze, niż myślisz)

czwartek, 19 kwiecień 07, 17:05
Umiejętność łatwego, ciekawego i zachęcającego do działania pisania jest kluczem do sukcesu w e-biznesie, który nic nie kosztuje.Po tym, jak udowodniono, że Internauci lubią czytać i robią to namiętnie (zobacz http://www.cneb.pl/a/internauci_czytaja.html ) nikt chyba nie ma wątpliwości, że pisanie biuletynów, blogów, ofert i mailingów jest jedną najprostszych, najtańszych a przy tym najskuteczniejszych metod promocji e-biznesu i siebie samego:

http://www.cneb.pl/link/?link=222

Np. mój własny sukces opiera się tylko i wyłącznie na tym, że bardzo dużo pisałem i piszę. Pisanie nie sprawia mi kłopotu, idzie mi łatwo i potrafię pisać tak, aby ludzie kupowali moje produkty - nawet, gdy ich nie promuję tym pisaniem.

A już za miesiąc, 19 i 20 maja razem z Arturem Lewandowskim, autorem Kodu Umysłu i fenomenalnym copywriterem, nauczymy 20 osób, jak pisać. Artur pisze tak dobrze, że jego oferta została zmodelowana przez Wydawnictwo Wiedza i Praktyka, które na copywritingu opiera cały swój sukces!

Artura i moją wiedzę przekażemy 20 szczęśliwcom podczas pierwszego warsztatu:


Mogę się założyć, że jeżeli Ty sam od dłuższego czasu systematycznie przekładasz moment, w którym rozpoczniesz pisać bloga, biuletyn albo tworzyć i rozwijać Twój własny serwis WWW promujący Twoje produkty lub usługi, to jedną z podstawowych przyczyn, które sprawią, że nadal zwlekasz stanowi właśnie fakt, że:
  • nie chcesz pisać?
  • nie umiesz pisać?
  • nie wiesz, co pisać?
Jeśli się pospieszysz i załapiesz do grupy 20 osób, Tobie również zlikwidujemy każdy z tych problemów.

Po więcej informacji o warsztatach "Master Copywriter" kliknij na http://www.cneb.pl/link/?link=222

UWAGA: Jako mój klient masz 4 dni fory. Dopiero we wtorek napiszę o tych warsztatach do 50 000 czytelników darmowego newslettera.
Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 97 860 czytelników