PRZEDsprzedaż: II OKEBI - 14-15 września 2007!

piątek, 22 czerwiec 07, 19:34
Rozpoczęliśmy prace nad II Ogólnopolską Konferencją E-Biznesu i Inwestowania (II OKEBI):

II OKEBI

I OKEBI zorganizowaliśmy 16 i 17 września 2006 w Warszawie.Na Konferencję przybyło wtedy ponad 300 osób i była to bardzo udana impreza mimo kilku niedociągnięć ze strony organizatorów Puszczenie oczka.

W tym roku OKEBI odbędzie się 14 i 15 września i będzie jeszcze lepsza, niż w poprzednim. Będą 2 panele zamiast 3, dłuższe wykłady i przerwy. W rezultacie wyniesiecie więcej, konkretnej wiedzy i więcej wartościowych kontaktów. W zeszłym roku z 3 panelami, na których równolegle były prowadzone wykłady i krótkimi przerwami efekt był taki, że wielu uczestników nie miało szansy uczestniczyć w tym, co ich zainteresowało i nie było czasu na nawiązywanie kontaktów.

W tym roku II OKEBI będzie wolne od tych wszystkich problemów:
  • będą tylko 2, ale za to dokładniej przygotowane panele: E-Biznes i Inwestowanie
  • wszystkie wykłady będą nagrywane, a uczestnicy (osoby, które pojawią się na miejscu!) otrzymają nagrania w cenie uczestnictwa - nic Wam nie umknie.
II OKEBI organizują Majewski Business Consulting (Piotr Majewski) i e-ProfitSystem Sp. z o.o. (Franciszek Staniszewski i Andrzej Fesnak), bardziej znani jako twórcy serwisów (odpowiednio) CzasNaE-Biznes oraz Kursy-Finansowe.pl

W ciągu 2 najbliższych tygodni podamy więcej szczegółów.

Dzisiaj ruszyła przedsprzedaż wśród naszych klientów: www.netcoaching.pl/kurs/OKEBI - 157 zł do końca czerwca, potem 177 zł. Zapraszam wszystkie osoby, którym wystarczy moje zapewnienie, że będzie super, a na konkrety mogą poczekać Uśmiech. Czytelnicy darmowego CNEB dowiedzą się o OKEBI dopiero w lipcu.
Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 98 147 czytelników