'Przygotuj się na czystą esencję wiedzy...' - Nikodem Marszałek

piątek, 13 lipiec 07, 01:03
{IMIE},

Nikodem Marszałek"Przygotuj się na czystą esencję wiedzy, wiele osobistych przykładów i poznanie najlepszych światowych superskutecznych tekstów sprzedażowych.

Z osobistego przykładu wiem, co oznacza poznawać od podstaw różne zagadnienia wiedzy, a następnie próbować przedstawić je w formie jak najbardziej zrozumiałej dla drugiego człowieka.

Wielu z nas brakuje czasu do tego typu działań, dlatego to szkolenie jest szalenie istotne, bo osobiście nauczyłem się stosować wzory, do których wystarczy wstawić własne myśli i idee.

Najbardziej charakterystyczne w tym szkoleniu jest sam system nauczania Piotra i Artura, mogę go określić prostym cytatem: „Powiedz mi, a zapomnę, pokaż - a zapamiętam, pozwól mi działać, a zrozumiem!”.

Czy dobrze czytało Ci się moją rekomendacje? Dlatego właśnie warto poznać zagadnienia przedstawiane na tym szkoleniu, zastosować je w życiu natychmiast i szlifować swoje umiejętności zaglądając do notatek z kursu, pytając jednocześnie trenerów wykorzystując do tego specjalny panel. Do dzieła!"

Nikodem Marszałek,
autor 2 książek wydanych przez OnePress:
Motywacja bez granic i Odrodzenie feniksa

Nie mogę nic więcej dodać.

Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 97 975 czytelników