Pytaliście o szczegóły, oto one

wtorek, 15 listopad 05, 10:18

Wiele osób pisało i dzwoniło z pytaniami dotyczącymi Warsztatów:

  Strategia Internetowa dla Małych Firm Usługowych

Oto kilka faktów:

1.Warsztaty rozpoczynają się 21.11 i będą trwały do końca tego roku.

2. W tym czasie pod naszym kierownictwem i z naszą pomocą nauczysz się naszej Strategii i ją wdrożysz - tj. stworzysz serwis www skutecznie i automatycznie generujący nowych klientów/ zapytania od klientów, budujący markę Twojej firmy i listę adresową potencjalnych klientów.

3. Sam zdecydujesz w jakim tempie, którego dnia i o jakiej godzinie chcesz wykonać kolejne zadania. My jesteśmy do Twojej dyspozycji do końca roku.

4. Nie ma możliwości, abyś czegoś nie zrozumiał. Aby wziąć udział w Warsztatach wystarczy umiejętność posługiwania się e-mailem oraz poruszania się po stronach www.

5. Nie będziemy uczyć programowania ani projektowania stron www. Strony www od strony technicznej przygotujemy po naszej stronie.

6. Szacujemy, że systematyczna praca nad zadaniami pochłonie około kilku godzin tygodniowo.

7. Stworzone treści, domena oraz lista adresowa będą Twoją własnością. Będziesz mógł nimi dowolnie zarządzać.

8. Serwer i system zarządzania treścią pozostaną pod nadzorem MBC przez czas trwania 10 miesięcznej gwarancji satysfakcji lub do momentu otrzymania oświadczenia o pełnym zadowoleniu z efektu Warsztatów i zrezygnowaniu z prawa gwarancji.

9. MBC gwarantuje, że wdrożenie Strategii nie będzie kosztowało więcej niż cena Warsztatów - tj. wszystkie koszty są już wliczone w cenę 1497 zł.

10. Warsztaty będą odbywać się na platformie
e-learningowej wsparte konsultacjami emailowymi,
telefonicznymi oraz ew. czatami.

"STRATEGIA INTERNETOWA DLA MAŁYCH FIRM USŁUGOWYCH" wprowadzi ogromną zmianę do Twojego biznesu. Nic nie ryzykujesz. Warsztaty tylko tym razem będą tak tanie a Ty otrzymujesz ponadto 10 miesięczną gwarancję satysfakcji. Zdecyduj się dzisiaj: http://www.cneb.pl/link/?link=86

 

Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 98 131 czytelników