Tylko dla małych firm usługowych

piątek, 4 listopad 05, 18:34

Drogi Czytelniku,

Jeśli prowadzisz lub pracujesz w Małej Firmie Usługowej.Jeśli chcesz, zdobywać nowych klientów za pomocą Internetu, a nie wiesz jak. To jest oferta DLA CIEBIE.

{IMIE}: Jako jeden z niewielu otrzymałeś ten list 3 dni wcześniej. Zawdzięczasz to posiadaniu opłaconego abonamentu CzasNaE-Biznes.

OGŁASZAMY NABÓR DO 18.11.2005 NA:

Warsztaty Strategia Internetowa dla Małych Firm Usługowych, Które NIE Chcą Sprzedawać w Sieci, Ale Chcą Się Promować i Zdobywać Nowych Klientów

Przez ponad 5 lat dochodowej działalności w Internecie wypracowałem szereg własnych lub przetestowałem na polskim rynku wiele cudzych strategii internetowych w tym JEDNĄ, IDEALNĄ dla Małych Firm Usługowych.

Strategia ta jest IDEALNA dla Małych Firm Usługowych, ponieważ:

  1. Jest sprawdzona - sam również z niej (z sukcesem) korzystam przy niektórych projektach od prawie 3 lat,

  2. Całkowity koszt stworzenia pierwszej strony www w tej strategii nie przekracza 500 zł netto (nie licząc wiedzy, jaką Ci przekażę) plus ok 400 zł rocznie od drugiego roku na serwer i domenę,

  3. Koszt obsługi tego typu strony NIC nie kosztuje,

  4. Obsługa tego typu strony jest nieprzyzwoicie prosta,

  5. Strategia ta zbuduje Tobie ogromną listę adresową potencjalnych klientów, z której będziesz mógł skorzystać zawsze wtedy, gdy będziesz miał chwilowy zastój w biznesie lub gdy będziesz chciał się rozwinąć,

  6. Strategia ta jest tak prosta do zrozumienia, że ostatnio jej podstawowe założenia wytłumaczyłem kobiecie, która nie miała wcześniej kontaktu z moimi materiałami, przez telefon w ciągu 20 minut - Tobie poświęcimy ZNACZNIE więcej czasu.

  7. I najważniejsze. Pierwsze rezultaty działania naszej Strategii zauważysz nie później niż po miesiącu od jej wdrożenia.

W trakcie warsztatów krok po kroku przejdziesz wszystkie etapy tworzenia i promocji własnej strony www. Pod koniec warsztatów będziesz miał już gotową i działającą stronę, z własną domeną, z własnym serwerem i z systemem AUTOMATYCZNIE generującym Ci nowych klientów oraz listę potencjalnych klientów. To wszystko otrzymasz W CENIE warsztatów.

Musisz tylko umieć poruszać się po Internecie. Nie musisz znać się na HTML, projektowaniu stron www, grafice czy na programowaniu. Możesz nie mieć pojęcia o marketingu w Internecie.

"Osobiście przeprowadzimy Cię przez
proces Tworzenia strony www, która
AUTOMATYCZNIE i SKUTECZNIE
będzie generowała Ci nowych klientów
albo zwrócimy Ci pieniądze."

Piotr Majewski, redaktor CzasNaE-Biznes
Artur Lewandowski, autor "Kod Umysłu"

10 Miesięcy Gwarancji Satysfakcji

Ponieważ nie mamy cienia wątpliwości, że strategia, której nauczysz się podczasz Warsztatów jest SKUTECZNA, dajemy Ci i każdemu uczestnikowi kursu 10 Miesięcy Gwarancji Satysfakcji.

Jeśli wdrożysz naszą strategię (a nie będzie Cię to kosztowało żadnych dodatkowych pieniędzy ponad cenę warsztatu) i po przynajmniej 3 miesiącach jej stosowania nie będziesz z niej zadowolony, zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty minus 200 zł kosztów własnych.

Sprawdź, czy spełniasz wymagania...

To Jest Specjalna Oferta Zarezerwowana
Tylko Dla Pierwszych 20 Osób! (już tylko 18)
Warsztaty zaczynają się 21 listopada 2005

pozdrawiam,
Piotr Majewski
redaktor CzasNaE-Biznes

P.S. Gdy we wczorajszym ezinie wysłanym do Was, płatnych czytelników CzasNaE-Biznes, wspomniałem o tych Warsztatach, w ciągu godziny pojawiły się 2 zamówienia, której jeszcze wczoraj zostały opłacone.

W poniedziałek wyślę ten list do ponad 40 000 wygłodniałych sukcesu czytelników bezpłatnego CzasNaE-Biznes. Masz 3 dni fory - wykorzystaj to i sprawdź co oferujemy.

 
Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 97 974 czytelników