Radio CNEB (02.10): prezentacja wersji BETA impleSITE - systemu do zarządzania stroną www

poniedziałek, 2 październik 06, 17:03
Miałem nadzieję, że uda mi się Wam dzisiaj podczas audycji Radio CNEB pokazać w pełni działającą wersję impleSITE - naszej aplikacji do łatwego zarządzania stronami www.Niestety prace nad kolejną aplikacją - impleSHOP - sprawiły, że nie zdążyliśmy przygotować modułu do zakładania stron w ramach impleSITE.

Dlatego dzisiaj pokażę wersję demonstracyjną, którą pokazywałem na OKEBI 2 tygodnie temu i poproszę Wa o opinie i komentarze.

impleSITE
dzięki unikalnemu podejściu do tworzenia aplikacji e-biznesowych zapewni Ci:
 • niski koszt miesięczny i prosty cennik - miesięczny koszt utrzymania strony www nie przekroczy 37 zł. W tej cenie otrzymasz pełną funkcjonalność i parametry wystarczające dla 90% klientów. Za ew. duży ruch na stronie płacisz wg. prostego cennika.
   

 • model ASP - twoją stronę utrzymujemy na naszym serwerze zlokalizowanym w profesjonalnej serwerowni. Zapewniamy stałą obecność w Internecie i bezpieczeństwo danych.
   
 • usability - prostota użytkowania impleSITE to najważniejsza cecha tej aplikacji. W pierwszej kolejności planowaliśmy wygodę użytkowania, a dopiero potem sam system.
   
 • accesibility - przygotowane przez nas gotowe szablony stron www (niedostępne jeszcze w wersji BETA) ce**e dostępność dla większości Internautów i zgodność ze standardami.
   
 • elastyczność - mimo prostoty użytkowania, impleSITE nie ogranicza Ciebie do prostego i standardowego wyglądu strony. Dajemy Ci prawie nieograniczoną możliwość edytowania wyglądu strony www i wdrażania własnych projektów graficznych.
   
 • bezpłatność czasowa - przez pierwsze 3 miesiące nie zapłacisz ani grosza.
Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 97 835 czytelników