Radio CNEB: prezentacja wersji BETA impleSITE - systemu do zarządzania stroną www

poniedziałek, 2 październik 06, 22:00

Podczas audycji pokazałem wersję demonstracyjną impleSITE, którą pokazywałem na OKEBI 2 tygodnie temu i poprosiłem Was o opinie i komentarze. impleSITE to system do zarządzania stroną www. Dzięki unik

Podczas audycji pokazałem wersję demonstracyjną impleSITE, którą pokazywałem na OKEBI 2 tygodnie temu i poprosiłem Was o opinie i komentarze.

impleSITE
to system do zarządzania stroną www. Dzięki unikalnemu podejściu do tworzenia aplikacji e-biznesowych zapewni Ci:

 • niski koszt miesięczny i prosty cennik - miesięczny koszt utrzymania strony www nie przekroczy 37 zł. W tej cenie otrzymasz pełną funkcjonalność i parametry wystarczające dla 90% klientów. Za ew. duży ruch na stronie płacisz wg. prostego cennika.
   

 • model ASP - twoją stronę utrzymujemy na naszym serwerze zlokalizowanym w profesjonalnej serwerowni. Zapewniamy stałą obecność w Internecie i bezpieczeństwo danych.
   
 • usability - prostota użytkowania impleSITE to najważniejsza cecha tej aplikacji. W pierwszej kolejności planowaliśmy wygodę użytkowania, a dopiero potem sam system.
   
 • accesibility - przygotowane przez nas gotowe szablony stron www (niedostępne jeszcze w wersji BETA) ce**e dostępność dla większości Internautów i zgodność ze standardami.
   
 • elastyczność - mimo prostoty użytkowania, impleSITE nie ogranicza Ciebie do prostego i standardowego wyglądu strony. Dajemy Ci prawie nieograniczoną możliwość edytowania wyglądu strony www i wdrażania własnych projektów graficznych.
   
 • bezpłatność czasowa - przez pierwsze 3 miesiące nie zapłacisz ani grosza.

Pobierz zapisz audycji  tutaj.
Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 97 834 czytelników