Co sądzisz o serwisach pani Wandy Loskot?

czwartek, 5 lipiec 07, 12:00

Czytelnik pyta: "Według mnie serwisy Wandy Loskot są strasznie naiwne, czy amerykanie mają aż tak słaby instynkt samozachowawczy, czy ona jest naprawdę tak dobra?"

Co sądzisz o serwisach pani Wandy Loskot?

Mówię o serwisach polskojęzycznych, czyli AkademiaSukcesu.com i SukcesTwojejFirmy.com.

Zawierają one bardzo wartościowe informacje na temat rozwoju osobistego i pomocy w rozwoju firmy. Polecam je zdecydowanie przejrzeć i zapisać się na listy adresowe. Sam korzystam raczej z tego, co wysyła Wanda, na serwisach u niej byłem już szmat czasu temu.

Według mnie serwisy Wandy Loskot są strasznie naiwne, czy amerykanie mają aż tak słaby instynkt samozachowawczy, czy ona jest naprawdę tak dobra?

A stosujesz wszystko, co tam jest napisane, że tak twierdzisz? Ja na przykład ostatnio zacząłem klientom mówić bardzo proste rzeczy. Większość na początku uważa, że są proste, a jak się pytam czy to robią, to się okazuje, że nie. Później uczymy ich te rzeczy robić dobrze i się okazuje, że widzą ogromne rezultaty.

Zastanów się czy tylko oceniasz czy Ty to już wiesz, czy przetestowałeś te rzeczy i możesz twierdzić, że są proste i naiwne. A nawet jak są naiwne, to pytanie, czy są skuteczne, bo moim zdaniem są.
Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 97 975 czytelników