Jak wielokrotny autoresponder stał się niezastąpiony w obrocie nieruchomościami? [STUDIUM PRZYPADKU]

środa, 12 październik 11, 18:26

Kamil Woźniak, Pomerania Nieruchomości

www.pomerania.szczecin.pl Zajmuję się pośrednictwem nieruchomości.

Co już osiągnąłeś dzięki swojej liście?

Zasadniczym problemem wielu pośredników nieruchomości jest sposób przekazywania nowych, aktualnych ofert nieruchomości swoim klientom.Strony www są dobrym masowym źródłem informacji, gdzie klient może znaleźć nieruchomości, która go interesuje, jednakże w wielu przypadkach oferta, która go interesuje jest już nieaktualna. W takiej sytuacji pojawia się problem w jaki sposób zainteresować klienta innymi ofertami i jednocześnie przedłużyć naszą współpracę. Potencjalny klient przeglądał zapewne parę godzin oferty naszego biura i poczuł wielkie rozczarowanie, kiedy znalazł tę, która spełnia jego wymogi i okazało się, że nic z tego nie będzie. Na pewno nie poświęci kolejnych godzin na szukaniu podobnych ofert na naszej stronie www. Tutaj idealnym rozwiązaniem jest informowanie klienta o nowych, na pewno aktualnych ofertach poprzez e-mail. Wielu klientów ceni sobie taką formę uzyskiwania informacji o nowych ofertach mojego biura nieruchomości. To rozwiązanie sprawdza się też, jako reklama swoich nieruchomości u innych pośredników. Codzienne ręczne korespondowanie z informacją o ciekawych ofertach jest zbyt czasochłonne, przez co mniej czasu poświęcałem innym ważnym zajęciom, m.in. pozyskiwaniem nowych klientów. Dzięki freebotowi mogę zaoszczędzony czas przeznaczyć na inne czynności związane z prowadzenie działalności, a moi klienci są zadowoleni ponieważ sami mogą wybierać spośród aktualnych ofert, tę która spełni ich wymagania.

Dlaczego zdecydowałeś się na budowanie listy adresowej?

Ponieważ uważam to za świetny pomysł informowania klientów o nowych ofertach, oraz pozwala zaoszczędzić dużo cennego w każdym biznesie czasu.

Co skłoniło Cię do wyboru impleBOT/FreeBota?

Doba recenzja w jednej z książek o e-biznesie.

Jakimi sposobami budujesz swoją listę adresową?

Pozyskuje adresy e-mail od moich klientów, którzy wysłali formularz na stronie www, odwiedzili nas w biurze. Współpracuję też z innymi pośrednikami nieruchomości.
Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 97 975 czytelników