Jak wielokrotny autoresponder zapewnił mi stałe pasywne dochody? [STUDIUM PRZYPADKU]

środa, 12 październik 11, 18:25

Sławek Gdak, Multimedia Slawomir Gdak

www.GDAQ.pl Na co dzień zajmuję się projektowaniem stron internetowych.A w ostatnim czasie również produktami informacyjnymi z zakresu z Seo (pozycjonowanie).
Nie wiem czemu wcześniej nie zacząłem budować listy. Teraz mam własna i sprzedaż moich produktów jest zautomatyzowana, a ja swobodnie mogę pracować nad kolejnymi Uśmiech Dzięki liście generuje stały przychód pasywny.

Co już osiągnąłeś dzięki swojej liście?

Od mają 2011 zacząłem budowę mojej listy adresowej. Stworzyłem darmowy emailowy kurs www.kurspozycjonowaniastron.pl i się zaczęło. Lista z dnia na dzień rosła i mój pierwszy produkt informacyjny zaczął się sprzedawać właśnie dzięki tej liście. Wreszcie zaczalem rozumieć na czym polega cały biznes. Zaraz po tym wrociłem do pisania książki na temat pozycjonowania, którą zaczalem po Twoim i Darka kursie "Jak napisać e-booka, który stanie się bestsellerem" (wkład motywacyjny do ukończenia książki mial Adrian Kolodziej). Niedawno książka została udostepniona www.pozycjonowaniekrokpokroku i dzięki liście adresowej, którą mam,  mogę swobodnie dotrzeć do zainteresowanych odbiorców. Nie wiem czemu wcześniej nie zacząłem budować listy. Teraz mam własna i sprzedaż moich produktów jest zautomatyzowana, a ja swobodnie mogę pracować nad kolejnymi Uśmiech Dzięki liście generuje stały przychód pasywny. Dzięki Piotr.

Dlaczego zdecydowałeś się na budowanie listy adresowej?

Bo Piotr Majewski wpajał mi to od lat, a ja nie bardzo mogłem się za to zabrać. Produkt Adriana Kolodzieja generator listy poprowadził mnie za rękę przez cały proces budowania listy.

Co skłoniło Cię do wyboru impleBOT/FreeBota?

Jestem klientem MBC od wielu lat i nie moglem wybrać innaczej Uśmiech Płyta instruktażowa uzyskana kiedyś do implebota pozwolila mi bardzo dobrze zrozumieć jego dzialanie i w pelni wykorzystać.

Jakimi sposobami budujesz swoją listę adresową?

- popupy, - reklamy banerowe, - reklamy we wpisach na blogu, - wpisy grzecznosciowe na innych blogach.

Czy korzystasz z Co-Reg, jakie zauważyłeś efekty?

Coreg pozwolił mi zwiększyć ilość subsrybentów o 38%. Świetne narzędzie - nie sądziłem, ze aż tak dobrze działa.
Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 98 144 czytelników