Jak wielokrotny autoresponder zapewnił mi III miejsce w konkursie na najlepszego partnera? [STUDIUM PRZYPADKU]

środa, 12 październik 11, 18:34

Marcin Oniszczuk, programy partnerskie i MLM

www.pasjawolnosci.blogspot.com Zajmuję się sprzedażą infoproduktów ,a także pozyskiwanie ludzi do struktur mlm.
Albo masz listę adresową i zarabiasz pieniądze albo jej nie masz i tych pieniędzy też nigdy mieć nie będziesz.Biznes buduje się na ludziach, a do ludzi prowadzą ich adresy mailiowe

Co już osiągnąłeś dzięki swojej liście?

Po pierwsze zbudowałem relacje z przyszłymi potencjalnymi klientami bądź współpracownikami. Po drugie zająłem 3 miejsce w konkursie Miasta Szkoleń na najlepszego partnera. Po trzecie osiągnąłem regularny przepływ pieniężny z cyklicznej sprzedaży produktów, a także programów partnerskich. Po czwarte jestem w stanie budować struktury w biznesie mlm.

Dlaczego zdecydowałeś się na budowanie listy adresowej?

Albo masz listę adresową i zarabiasz pieniądze albo jej nie masz i tych pieniędzy też nigdy mieć nie będziesz. Biznes buduje się na ludziach, a do ludzi prowadzą ich adresy mailiowe i koło się zamyka. Nie wyobrażam sobie zbudowania czegokolwiek w Internecie bez listy adresowej. Ciągle szukam kolejnych metod powiększania mojej listy.

Co skłoniło Cię do wyboru impleBOT/FreeBota?

Szczerze, to kiedy zaczynałem działać w Internecie nie znałem nic innego. Ty Piotrze masz już wyrobioną markę na rynku i wszędzie Ciebie pełno Uśmiech Także nie pozostawiłeś mi wyboru. A tak poważnie to ogrom funkcji i możliwości jakie oferuje implebot jest bezkonkurencyjny.

Jakimi sposobami budujesz swoją listę adresową?

Ściągam ruch przez co-rega, przez squazze page, udzielam się na forach. Niedługo zacznę kampanię płatnych reklam.

Czy korzystasz z Co-Reg, jakie zauważyłeś/aś efekty?

Pewnie, że korzystam i jest to moje główne źródło ruchu. Razem z moim parterem biznesowym Marcinem Gurtowskim w ciągu 8 miesięcy zbudowaliśmy listę około 40tys subskrybentów. Są oni na różnych listach, także wiemy, że wiele z nich się powtarza, ale tak czy inaczej jest to pokaźna sumka.
Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 97 975 czytelników