Jak wielokrotny autoresponder zapewnił stały rozwój mojego MLM? [STUDIUM PRZYPADKU]

środa, 12 październik 11, 18:36

Tomasz Kołpaczek, MLM

www.TomaszKolpaczek.pl Współpracuję z firmą działającą w branży MLM, która zajmuje się napojami bioaktywnymi.
Lista adresowa w biznesie MLM to podstawa.Tylko dzięki liście adresowej można pozyskiwać nowych partnerów do biznesu.

Co już osiągnąłeś dzięki swojej liście?

Dzięki swojej liście adresowej z powodzeniem rozwijam swój biznes MLM w internecie. Lista adresowa zapewnia mi stały dostęp do ludzi, których interesuje dana tematyka. Mogę się z nimi komunikować, informować ich o nowościach na moim blogu (zapewniając sobie w ten sposób odwiedziny), rozdawać prezenty w postaci raportów, wideo oraz innych bonusów budując z listą relację. Wykorzystując mailingi mogę przedstawiać liście również oferty produktów, które są interesujące (np. z programów partnerskich). Nie sprzedaję nic, tylko piszę że warto i są efekty. Dla mnie sukcesem już jest to, że ludzie są zainteresowani tym, co oferuję. Lubię pomagać innym, a na mojej liście mam osoby, które z mojej pomocy skorzystały bądź chcą skorzystać. To jest świetne!

Dlaczego zdecydowałeś się na budowanie listy adresowej?

Lista adresowa w biznesie MLM to podstawa. Tylko dzięki liście adresowej można pozyskiwać nowych partnerów do biznesu. Internetowa lista adresowa spełnia podobną funkcję, tylko że ja oferuję na niej wiedzę i praktyczne porady. Nie przedstawiam od razu oferty współpracy, tylko czekam aż osoby naprawdę zainteresowane same się do mnie zgłoszą. To jest magia listy adresowej.

Co skłoniło Cię do wyboru impleBOT/FreeBota?

Startując w biznesie MLM wykorzystywałem darmowe narzędzia - w tym freebota. Chciałem pokazać swoim partnerom, że nie trzeba wydawać pieniędzy, aby rozpocząć biznes. System się sprawdzał, jednak brak możliwości wysyłania mailingów zmusił mnie do wybrania innego systemu.

Jakimi sposobami budujesz swoją listę adresową?

Wykorzystuję do tego stronę przechwytującą, na którą kieruję ruch z reklam AdTaily i AdWords. Dodatkowo mam okienko zapisu na listę na blogu oraz wyskakujący pop-up. Wykorzystując AdTaily można bardzo szybko zbudować listę adresową ponad 100 osób nie wydając więcej niż 20zł - polecam tą metodę początkującym!

Czy korzystasz z Co-Reg, jakie zauważyłeś/aś efekty?

Oczywiście, że korzystam! Co-Reg daje olbrzymie możliwości rozrostu listy adresowej. Dzięki Co-Regowi na moją listę zapisuje się drugie tyle osób, co ze squeeze page.
Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 97 966 czytelników