Jak wielokrotny autoresponder zautomatyzował organizację zawodów sportowych? [STUDIUM PRZYPADKU]

środa, 12 październik 11, 18:37

Tomek

www.RajdowyWroclaw.pl Organizuję zawody sportowe - rajdy amatorskie, treningi, zloty.Wszystko to jest związane z motorsportem.

Co już osiągnąłeś dzięki swojej liście?

Uruchomiłem profesjonalne zapisy na zawody sportowe (rajdy amatorskie). Do tej pory ludzie zapisywali się poprzez forum (co chwilę trzeba było to poprawiać) albo wysyłali mi e-maile. Teraz jest gotowy formularz z wszystkimi danymi, których potrzebuję (wykorzystuję wszystkie 5 dodatkowych pól, jakie są w formularzu impleBOT). Wygląda to bardzo profesjonalnie. Mam wszystko w jednym miejscu, mogę to sortować wg potrzebnych kryteriów i mam od razu bazę klientów na następne zawody sportowe i następne...

Dlaczego zdecydowałeś się na budowanie listy adresowej?

Kiedyś używałem implebota i poznałem jego możliwości, które bardzo dobrze pasują do tego, co teraz robię. No i druga ważniejsza rzecz, moje działania mają charakter regularny, czyli 2-3 razy w miesiącu coś organizuję. Dlatego lista mailingowa jest genialnym dla mnie rozwiązaniem, jednym mailem mogę wszystkich powiadomić co gdzie i kiedy. A że baza klientów się powiększa to coraz więcej osób będzie w tym uczestniczyć.

Co skłoniło Cię do wyboru impleBOT/FreeBota?

Cena, łatwość nawigacji i nie trzeba być informatykiem, aby to wszystko ogarnąć Uśmiech

Jakimi sposobami budujesz swoją listę adresową?

Mam formularz zapisywania się na listę, który jest tożsamy ze zgłoszeniem na zawody. Jeśli ktoś zgłasza się na zawody sportowe to musi wypełnić formularz.

Czy korzystasz z Co-Reg?

Nie korzystam, ponieważ trafiam do dość wąskiej grupy ludzi w ograniczonym terenie (województwo Dolnośląskie). Jenak korzystałem z tego w poprzednich moich projektach i wynik był zdumiewający (połowa nowych subskrybentów pochodziła z Co-Reg).
Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 97 809 czytelników