Wtorek 18:00: Jak za darmo i bez zagłębiania się w zagadnienia techniczne stworzyć i sprzedawać płatny serwis www?

niedziela, 27 maj 07, 23:13

Płatny serwis www to jeden z najciekawszych i najbardziej dochodowych modeli e-biznesu.Wiem to bardzo dobrze, stworzyłem taki serwis i jest to jedno z moich głównych źródeł dochodu, które samo w sobie może utrzymać moją rodzinę na ponadprzeciętnym poziomie.

Podczas audycji Radio CNEB...

  • poznasz najważniejsze zasady kierujące tego typu e-biznesem - stworzyłem jeden z pierwszych nieerotycznych płatnych serwisów www w Polsce (www.cneb.pl). Mam więc blisko 5 lat doświadczeń w tym temacie, którymi podzielę się podczas audycji.

  • dowiesz się, jak określić strategię cenową dla Twojego serwisu - cneb.pl przynosi mi na tyle wysokie dochody, że gdybym zrezygnował z wszystkich innych biznesów, nadal mógłbym żyć i samodzielnie utrzymywać rodzinę na ponadprzeciętnym poziomie.

  • dowiesz się, dlaczego płatny serwis www pozwala zbudować stały strumień pasywnego dochodu i rozwijać e-biznes bez ryzyka bankructwa. Rozbudowany i działający dłużej serwis www pozwala raz na jakiś czas zając się innymi projektami bez spadku dochodów z serwisu. Taka "dojna krowa", wedle terminologi Boston Consulting Group, pozwoli Ci stale rozwijać e-biznes bez obawy, że w połowie nowych projektów skończą Ci się pieniądze.

  • dowiesz się, jak stworzyć w ramach serwisu silną społeczność, która zwiększy wartość serwisu i pomoże Ci go rozwijać. Po blisko 5 latach prowadzenia płatnego serwisu www doskonale wiem, jak ważne jest stworzenie silnej i aktywnej społeczności na płatnym forum dyskusyjnym. Stworzone przez moich abonentów (z moją pomocą) Merytorium.pl jest uważane za jedno z najbardziej merytorycznych forów dyskusyjnych w Polsce mimo faktu, że nie jest bardzo dynamiczne.
  • dowiesz się, jak bez wiedzy technicznej i bez inwestowania żadnych pieniędzy możesz stworzyć taki serwis i zautomatyzować sprzedaż abonamentów w ciągu 1 dnia! Stworzona przeze mnie platforma netCoaching.pl daje taką możliwość.

  • dowiesz się, jak ważny jest program partnerski w promocji serwisu i jak wykorzystać do promocji własnego serwisu jeden z większych polskich programów partnerskich. Wszystkie serwisy postawione na netCoaching.pl są promowane przez partnerów cnebPoints.com (7 tysięcy partnerów!)
To wszystko już w audycji Radio CNEB 29 maja, we wtorek o godzinie 18:00 na www.netcoaching.pl/kurs/RadioCNEB !
Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 98 153 czytelników