Wtorek o 18:00: Kamil Cebulski, Sztuka pomagania innym i nauki na błędach

poniedziałek, 2 kwiecień 07, 16:40
W ten wtorek (3 kwietnia) gościem Radio CNEB będzie Kamil Cebulski, właściciel i współwłaściciel sklepów internetowych www.aragon.pl, www.mentis.pl, www.komputerowiec.pl, www.kokanie.pl, www.akara.pl.Autor ebooka "Efekt motyla". Autor własnego sukcesu.

OD KAMILA: "Jest taka sytuacja w której kazdy z nas zapewne był. Gorący samochód i mucha w nim, która próbuje wydostać się na zewnątrz. Ciągle uderza w przezroczystą szybę, nie widzi blokady. Wierzy, że jej droga jest dobra. Próbuje się wydostać i ile razy się próbuje tyle odnosi porazek. Ludzie obserwujący tę sytuację doskonale wiedzą, że próby tej muchy już na samym początku skazane są na niepowodzenie. Ciągle uderza w szybę i uderza, godzinami, niekiedy nawet do śmierci.

W podobnej sytuacji stają ludzie, którzy chcą pomagać innym. Widzą błędy innych, mówią im o nich jednak te starania idą na marne. Ludzie nadal idą w swoje. Zupełnie jak z muchami. Kiedy otwieramy przednią szybę, aby pokazać muchom miejsce ucieczki, one nadal próbują sforsować tylną szybe auta, a nasze starania uznają za próbę ATAKU na nich.

Pomyśl co jest dla Ciebie taką tylnią szybą, a w audycji usłyszysz jak tę blokadę zlikwidowac."

Serdecznie zapraszam na wtorkową audycję z Kamilem Cebulskim, znanym Wam nie tylko z merytorium.pl, ale ze swojej szerokiej działalności w Internecie.
Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 97 975 czytelników