Zarządzasz ludźmi? Chcesz mieć więcej czasu dla siebie?

niedziela, 14 październik 07, 23:23

Zarządzasz ludźmi?
Chcesz mieć więcej czasu dla siebie?
Naucz się profesjonalnie rozwijać umiejętności swoich podwładnych...

Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne Szkolenia zaprasza na Studium Coacha - seminarium skierowane głównie do osób zajmujących pozycję kierowniczą w firmie, doradców, konsultantów, osób odpowiedzialnych za rozwój innych w firmie, liderów i szkoleniowców.

Jak wygląda STUDIUM COACHA?

Prowadzimy zajęcia typowo warsztatowe (20% teorii i 80% ćwiczeń, praktyki coachingowej, dyskusji, dzielenia się doświadczeniami, omawiania przypadków, feed-backu...).

Przedstawiamy różnorodne podejścia do coachingu cenionych na świecie coachów. Nie promujemy jednej metody, gdyż ludzie są różni i każdy potrzebuje wypracować własny, unikalny system pracy. Poznanie wielu podejść do pracy jako coach stwarza idealne warunki do indywidualnego rozwijania swojego warsztatu.

Większość proponowanych sposobów pracy ma swoje korzenie w NLP (Programowanie Neuro-Lingwstyczne), w metodach szybkiego uczenia się, ustawieniach biznesu wg. Berta Hellingera, kinezjologii.

Wykorzystujemy techniki z różnych obszarów - ważna jest łatwość w ich opanowaniu i skuteczność ich działąnia.

Skupiamy się na zbudowaniu postawy coacha, która pozwoli uczestnikom na twórcze, niekonwencjonalne i dostosowane do ich indywidualnych predyspozycji działanie.

Mamy duże doświadczenie w pracy coachingowej. Stwarzamy na zajęciach warunki do natychmiastowego wprowadzania w życie poznawanych metod.

Na szkoleniu podstawowym (BASIC) uczestnicy przeprowadzają 50 godzin coachingu wzajemnego pod opieką trenerów.

Na szkoleniu EXECUTIVE poza kolejnymi 50 godzinami coachingu wzajemnego stwarzamy możliwość przeprowadzenia kolejnych 50 godzin coachingu pracowników w wybranych organizacjach.

Po ukończeniu obu etapów szkolenia uczestnicy mają za sobą 150 godzin praktyki coachingowej!!!

Serdecznie zapraszam: http://www.cneb.pl/link/?link=263
Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 98 299 czytelników