Zobacz kto będzie wykładał E-Biznes na II OKEBI...

niedziela, 26 sierpień 07, 09:59
Mam przyjemność zaprezentowania Ci wykładowców, którzy poprowadzą moduł E-Biznes na II Ogólnopolskiej Konferencji E-Biznesu i Inwestowania 14 i 15 września 2007.Jest to lista alfabetyczna, jeszcze nie do końca pełna:

Krzysztof Jarecki, tematyka: business leveling

Enterprise Manager Implix.com, Projekt Manager GetResponse.com - największego dostawcy usługi wielokrotnych autoresponderów na świecie, współtwórca sukcesów wielu międzynarodowych e-biznesów.

Tomasz Karwatka, tematyka: usabiltiy

Tomek Karwatka jest Dyrektorem Operacyjnym w Janmedia Interactive - agencji interaktywnej pracującej dla klientów w Polsce i USA. Janmedia jest liderem w badaniu i poprawie efektywności stron WWW. Tomek Karwatka brał udział w projektach między innymi dla: LUKAS Bank, Pekao S.A., ING Bank Śląski, Bank Światowy, Amnesty International, Generali, Euronet, Gazeta.pl, Wp.pl.

Tomek Karwatka zajmuje się promowaniem efektywnego (użytecznego i dostępnego) projektowania serwisów WWW - jest autorem bloga www.webusability.pl oraz autorem Kursu Usability i Kursu Mobile Internet.

Wcześniej pracował w agencji reklamowej, firmie informatycznej, prowadził magazyn internetowy, był współtwórcą oprogramowania użytkowego i gier.

Tomasz Karwatka jest też współtwórcą społeczności Lista Usability skupiającej osoby zainteresowane użytecznością oraz cyklicznych imprez Grill IT gdzie wymieniają poglądy osoby związane z Internetem.

Jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej, członkiem The Usability Professionals Association, Fundacji Internet PR i Akademi Internetu, autorem kilkudziesięciu publikacji.

Cezary Lech, tematyka: SEO i SEM

Specjalista ds. pozycjonowania. Autor wielu artykułów na ten temat, współpracuje z kilkoma dużymi agencjami, posiada certyfikat Google Advertising Professional

Artur Lewandowski, tematyka: copywriting

Artur Lewandowski, doktor nauk ekonomicznych, trener i pasjonat NLP (autor "Kod Umysłu") specjalizujący się w zaawansowanych modelach perswazji i wywierania wpływu oraz wdrażaniu tych modeli w zarządzaniu, sprzedaży, marketingu i codziennym życiu.

Współzałożyciel oraz Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Trenerów NLP w Polsce (STNLP), trener rekomendowany przez STNLP.

Piotr Majewski (pomysłodawca i organizator OKEBI), tematyka: segmentacja klientów

Piotr Majewski jest prawdopodobnie najbardziej znanym doradcą małych i średnich e-biznesów w Polsce. Uczy poprzez swoje publikacje, doradza i szkoli od 2000 roku.

Jest redaktorem serwisu CzasNaE-Biznes liczącego 60 000 czytelników i administratorem Polskiego Forum E-Biznesu. Napisał bestseller Czas na e-biznes. Stworzył najpopularniejszy system mailingowy w Polsce - FreeBot.pl, z którego korzysta kilkanaście tysięcy osób.

Piotr zaprojektował również od początku do końca od strony merytorycznej i napisał ponad 300 stronnicowy poradnik do największego projektu szkoleniowego w historii polskiego e-biznesu. W dotowanych przez Unię Europejską szkoleniach RozwijamyEBiznes.pl wzięło udział 4000 przedstawicieli polskich firm. Niemalże wszyscy wykładowcy w tym projekcie pochodzą z rekomendacji Piotra.

Piotr jest też pomysłodawcą i głównym organizatorem corocznej Ogólnopolskiej Konferencji E-Biznesu i Inwestowania, która co roku gromadzi w Warszawie kilkaset właścicieli e-biznesów i osób zainteresowanych inwestowaniem.

Mateusz Tarczyński, tematyka: pozyskiwanie środków z Unii Europejskiej

Od momentu pojawienia się Funduszy Strukturalnych Unii Europejskiej w Polsce specjalizuje się w pozyskiwaniu dotacji z Unii Europejskiej dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Jest autorem i współautorem kilkunastu kompletnych wniosków i biznes planów.

Przeprowadził kilkadziesiąt analiz możliwości uzyskania dotacji z UE.

Jako prezes i jeden z współzałożycieli uniwersyteckiego Koła Integracji Europejskiej „GELVADREE” był współorganizatorem i współprowadzącym cyklu szkoleń dla studentów „Pozyskiwanie dotacji z Unii Europejskiej dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw”.

Kamil Zagórowski

Od kilku lat w firmie Uninet Polska Sp. z o.o. www.uninet.com.pl. obejmuje stanowisko Dyrektora Generalnego Departamentu e-biznes i Działu Technologii Multimedialnych oraz piastuje stanowisko Prezesa Zarządu Spółki.

Zaczynał od reklamy, był sprzedawcą, a później przyszła kolej na kierownicze stanowiska i tak już miał z górki. Lubi się wyspać, aby potem znowu pracować do późna w nocy! W kręgu jego zainteresowań jest ciągły rozwój własny i spółki.

Zawsze osiąga zaplanowany sukces. Jak to robi? Po prostu non-stop dokształca się, bo tylko bycie profesjonalistą w danej dziedzinie zapewni osiągnięcie celów.


Jutro przedstawię listę wykładowców modułu Inwestowanie.

Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 97 975 czytelników