Biuletyn CzasNaE-Biznes 2016-08-20

sobota, 20 sierpień 16, 10:50

Mam nadzieję, że wysyłanie biuletynu w sobotę nie stanie się tradycją. Sporo się jednak dzieje i tak znowu wyszło. Za to środę (zgodniem z planem "4dniowy tydzień pracy") udało mi się spędzić w domu... przeziębienie trochę pomogło Puszczenie oczka

Muszę jednak przyznać, że pasja wygrywa i wieczorkiem przeprowadziłem kilka poważnych analiz, które doprowadzą wkrótce do poważnych dla mnie zmian. 

Zauważyłem, że taki dzień "wolny", gdy nie robię obsługi onclick="//www.ekademia.pl/kurs/PytaniaEBiznes200609?t=1&utm_source=&utm_medium=blog&utm_term=biznesu&utm_content=slowo_1&utm_campaign=ContextAd'); return false" href="http://www.ekademia.pl/kurs/PytaniaEBiznes200609" target="_blank">biznesu, marketingu ani sprzedaży odblokowuje potężne zasoby na myślenie o strategii i zrobienie tych Exceli, do których nie możesz zabrać się od dawna.

Z lekkim trudem, ale trzymam się swojego postanowienia i opublikowałem 4 nowe materiały - po 1 na każdy dzień pracy + 1 dodatkowy

Kiedy NIE warto sprzedawać on-line w niedzielę?

Co jakiś czas pojawia się w polityce pomysł, aby zabronić handlu w niedzielę. Pomysł ten skutecznie odciąga uwagę wszystkich od realnych problemów i generuje polityczne wojny, których nie da się wygrać... właściwie nie trzeba ich wygrywać. Nie trzeba zabraniać handlu w niedzielę, bo w niedzielę nie warto* handlować i zaraz Ci to udowodnię...

Dlaczego dla niektórych sklepów z laptopami nie ma znaczenia, jakiego laptopa kupisz? Jak łatwo podwoić zyski w sklepie internetowym?


Pokażę Wam, jak na przykładzie cennika impleBOT podejmuję decyzje dot. cen, gdy przeprowadzenie wiarygodnych testów ceny trwa zbyt długo lub jest zbyt skomplikowane.


impleBOT/FreeBOT to pierwszy, najtańszy i nadal jeden z najpopularniejszych (84 tys. kont, 7 MLN subskrybentów) i najbardziej lubianych systemów do e-mail marketingu w Polsce. Z założenia miał być tani i prosty - tak, aby właściciele małych e-biznesów chcieli przekonać się do e-mail marketingu. A co jeśli, potrzebujesz czegoś więcej?


Wstajesz rano, jest święto, ale zerkasz na maila, a tam raport z usługi monitorującej serwer: procesor niebezpiecznie obciążony. Była próba ataku. Jak się przez czymś takim zabezpieczać?

Mnóstwo konkretów. Zwracam uwagę, że w niektórych artykułach część zostanie ukryta w poniedziałek i będzie potem dostępna tylko dla członków Akademii CzasNaE-Biznes, do której gorąco Cię zachęcam, bo NIE ma lepszej inwestycji w onclick="//www.ekademia.pl/ebook/100pytan?t=1&utm_source=&utm_medium=blog&utm_term=e-biznes&utm_content=slowo_0&utm_campaign=ContextAd'); return false" href="http://www.ekademia.pl/ebook/100pytan" target="_blank">e-biznes dzisiaj - za 497 zł dostajesz dostęp do 100h VOD omawiających praktycznie każdy aspekt prowadzenia e-biznesu. 

A tydzień wcześniej:


Pogodnego weekendu!

Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 98 151 czytelników